1

Demircan : "Onlar Hep Kahramandı"

2

MURAT ÖVÜÇ'TEN BÜYÜK İSYAN

3

DİKKAT MASKENİ TAKMADAN EVİNDEN BİLE ÇIKMA!..

4

Çok kullanımlı bez maskeye ihracat vizesi çıktı

5

Mutlu’dan esnafa dayanışma çağrısı… ‘Birbirimize cansuyu olalım’

6

TOPLUM OLARAK KORONAVİRÜS UYARILARINI GEÇ CİDDİYE ALDIK

7

GAZETECİLER İÇİN YENİ AB DESTEKLERİ

İlginizi Çekebilir


Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi' nden 5.Online Söyleşi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi, pandemi sürecinde başlattığı ¨Güneş, Umuttan Şimdi Doğar¨ online söyleşi programlarının 5’incisini, 08 Mayıs 2020 Cuma günü saat:17:00-18:30 saatleri arasında ¨Türkiye’ nin Geleceğinde Tarımsal Kalkınma ve

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi, pandemi sürecinde başlattığı ¨Güneş, Umuttan Şimdi Doğar¨ online söyleşi programlarının 5’incisini, 08 Mayıs 2020 Cuma günü saat:17:00-18:30 saatleri arasında ¨Türkiye’ nin Geleceğinde Tarımsal Kalkınma ve Kooperatifçilik¨ başlığıyla gerçekleştiriyor.

 

Birbirinden önemli ve değerli katılımcıların yer aldığı söyleşide;  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer,  ¨Halkın Bakkalı¨ projesi ve yerel kalkınma öncelikli İzmir’de yapılan çalışmalar,  Köy-Koop Genel başkanı Sn. Neptün Soyer ise, İzmir’deki tarımsal kalkınma ve kooperatifçilik çalışmaları hakkında değerli bilgiler paylaşacak. Özellikle tarım konusunda değerli araştırmaları ile tanınan ve takip edilen Yazar Sn. Ali Ekber Yıldırım ise son kitabı ¨Üretme, Tüket¨ ve tarımsal kalkınma politikaları üzerine değerli görüşlerini paylaşacak. Cumhuriyet gazetesi yazarlarından, eski Ege Bölge Temsilcisi, çevre konusunda duyarlılığı ve yazıları ile ön plana çıkan Sn. Serdar Kızık ise program moderatörü olarak yer alacak. 

 

Söyleşiyi Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi’ nin resmi sosyal medya hesaplarından (facebook.com/cyddizmir , instagram.com/cyddizmirtwitter.com/cyddizmir) canlı olarak takip edebilirsiniz.