Anahtar Kelimeler: Engin muhtarlarla buluştu
1

BEKO: ÇOCUK İŞÇİLİĞİ ARTIYOR

2

Bağımsızlık Mücadelemiz, Besleme Kalemşörlerin Dil Uzatabileceği Bir Değer Değildir!

3

TBMM GENEL KURULU TOPLANAMADI

4

TBMM GENEL KURULU TOPLANDI

5

ADALET KOMİSYONUNDA İNFAZ DÜZENLEMESİ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

6

TBMM GENEL KURULU TOPLANAMADI

7

11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN ORTAK AÇIKLAMA: “DEĞİL ELİMİZİ, TÜM VÜCUDUMUZU TAŞIN ALTINA KOYMALIYIZ”

İlginizi Çekebilir


Ali Engin muhtarlarla buluştu

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, mahalle muhtarları ile ?birlik ve dayanışma´ toplantısında buluştu. Yerel seçimlerden bu yana işbirliği içinde çalıştıklarını vurgulayan Başkan Engin ?Narlıdere´yi muhtarlarımızla birlikte yöneteceğiz. En iyi hizmeti

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, mahalle muhtarları ile ?birlik ve dayanışma´ toplantısında buluştu. Yerel seçimlerden bu yana işbirliği içinde çalıştıklarını vurgulayan Başkan Engin ?Narlıdere´yi muhtarlarımızla birlikte yöneteceğiz. En iyi hizmeti sunabilmek adına durmadan çalışacağız? dedi.

 

SORUNLAR GİDERİLECEK

Buluşmaya, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin ve mahalle muhtarlarının yanı sıra, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı, mahallelerin eksikleri ve çözüm önerileri konuşuldu. Başkan Engin, aciliyet sırasına göre sorunların giderilmesi için müdürlerine talimatlar verdi.

 

?UYUM İÇİNDE HİZMET EDECEĞİZ?

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin ?Yerel seçimlerden bu yana Narlıderemiz için muhtarlarımızla uyum içinde çalışıyoruz. Her sokağımıza eşit hizmet götürmek, sorunları en aza indirmek ve vatandaşımızın memnuniyetini sağlamak için çaba sarfediyoruz. Aynı istek ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz? dedi. Mahalle muhtarları da Başkan Engin´e teşekkür etti.