Anahtar Kelimeler: BAŞKAN SANDAL ŞEHİT BABASINI KIRMADI
1

Bayraklı’da 24 mahalleye 2100 ton dezenfektan

2

BAYRAKLI'DA BERBERLER VE PARKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

3

Bayraklı'da evden çıkamayanlara bisikletli servis

4

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN KORONA SAVAŞÇILARI İŞ BAŞINDA

5

SALGIN SÜRESİNCE BAYRAKLI’DA 9 MAHALLEYE 143 TON ASFALT

6

BAYRAKLI’NIN SPOR ALANLARI YENİLENİYOR

7

BAYRAKLI ZABITASINDAN FIRIN VE MARKET DENETİMİ

İlginizi Çekebilir


BAŞKAN SANDAL, ŞEHİT BABASINI KIRMADI

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediyeye ulaşan şehit babasının isteğini geri çevirmedi. Torunu Tuğsem Taşkıran’ın 9’uncu doğum günü için kendisinden imzalı fotoğrafını isteyen dede Arslan Ali Topkaya’nın talebine yanıt veren Başkan Sandal, m

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediyeye ulaşan şehit babasının isteğini geri çevirmedi. Torunu Tuğsem Taşkıran’ın 9’uncu doğum günü için kendisinden imzalı fotoğrafını isteyen dede Arslan Ali Topkaya’nın talebine yanıt veren Başkan Sandal, minik Tuğsem’i ziyaret ederek, pasta ve hediye verdi.

Mansuroğlu Mahallesi Kaya Sitesi’nde yaşayan torununun Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ı çok sevdiğini belirterek, 9’uncu doğum günü için imzalı fotoğraf isteyen şehit Uzman Jandarma Yahya Topkaya’nın babası Arslan Ali Topkaya, Bayraklı Belediyesi’ne ulaşarak talebini iletti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılında bu talebe ziyaretle yanıt veren Başkan Sandal, minik Tuğsem’e pasta alarak evine gitti. İzmir Yander Koleji 3’üncü sınıf öğrencisi Tuğsem Taşkıran, Başkan Sandal’ı kapıda piyanoyla İzmir Marşı’nı çalarak karşıladı. Tuğsem’in hem bayramını hem de doğum gününü kutlayan Sandal, ziyarette kitap ve satranç takımı ile imzalı fotoğrafını hediye etti. Anne Derya ve baba Fazıl Taşkıran da bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Sandal’a teşekkür etti.