1

BAYRAKLI’DA, DEV KORONAVİRÜS EKİBİ SAHADA

2

BAYRAKLI BELEDİYESİ KORONAYA SAVAŞ AÇTI

3

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NDEN CAN DOSTLARI UNUTMADI

4

BAYRAKLI’DA ZABITA, PAZARCILARA ELDIVEN VE BROŞÜR DAĞITTI

5

BAYRAKLI’DA SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

6

BAYRAKLI’DA UZAKTAN EĞITIM BAŞLADI

7

BAYRAKLI BELEDİYESİNDEN 65 YAŞ ÜSTÜNE ALIŞVERIŞ DESTEĞİ

İlginizi Çekebilir


Bayraklı Belediye Tiyatrosu´ndan dünya prömiyeri

Bayraklı Belediye Tiyatrosu, usta şair Nazım Hikmet´in hayatını anlatan ?Nazımname: Bir Gidiş, Bir Kalış ve Bir Aşk Hikayesi? adlı üçlemenin ilk oyunu "Bir Gidiş Hikayesi" ile seyirci karşısına çıktı. İzmir Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında dünya

Bayraklı Belediye Tiyatrosu, usta şair Nazım Hikmet´in hayatını anlatan ?Nazımname: Bir Gidiş, Bir Kalış ve Bir Aşk Hikayesi? adlı üçlemenin ilk oyunu "Bir Gidiş Hikayesi" ile seyirci karşısına çıktı. İzmir Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında dünya prömiyeri gerçekleştirilen müzikli kara-komedi türündeki oyun Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi´nde sahnelendi. Günler öncesinden biletleri tükenen oyun, salonu dolduran tiyatroseverler tarafından ayakta alkışlandı.

 

Kerem Yalçın´ın yazıp yönettiği oyunda, Mert Bulut, Ayşe Gencer Ergün, Oğuz Sabancı, Betül Erim, Oğuz Gök, Erengül Pektaş, Feyza Sönmez, Hilal Vitaş, Özlem Vatan, Kurtuluş Akın, Berna Canpolat, Abdullah Aktaş, Cem Biçer, Köksal Altınbay, Kerem Yalçın rol aldı. Oyunun dansları Aslı Yalçın, ışık tasarımı ise Tuğrul Sütlü tarafından gerçekleştirildi.

Oyun, 15 Ocak  Çarşamba günü Bayraklı Belediyesi Postacılar İsmet İnönü Kültür Merkezi´nde tekrar izleyici ile buluşacak. Oyunun girişleri ücretsiz olacak. Oyunu izlemek isteyenler gösterinin davetiyelerini Bayraklı Belediyesi Kültür Müdürlüğü´nden alabilecek.