Anahtar Kelimeler: BAYRAKLI BELEDİYESİ KORONAYA SAVAŞ
1

Bayraklı’da 24 mahalleye 2100 ton dezenfektan

2

BAYRAKLI'DA BERBERLER VE PARKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

3

Bayraklı'da evden çıkamayanlara bisikletli servis

4

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN KORONA SAVAŞÇILARI İŞ BAŞINDA

5

SALGIN SÜRESİNCE BAYRAKLI’DA 9 MAHALLEYE 143 TON ASFALT

6

BAYRAKLI’NIN SPOR ALANLARI YENİLENİYOR

7

BAYRAKLI ZABITASINDAN FIRIN VE MARKET DENETİMİ

İlginizi Çekebilir


BAYRAKLI BELEDİYESİ KORONAYA SAVAŞ AÇTI

Çin’de ortaya çıkan ve ülkemizde de görünen Koronavirüs’ten korunmak için Bayraklı Belediyesi Bayraklı’da koronavirüs ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor.

Çin’de ortaya çıkan ve ülkemizde de görünen Koronavirüs’ten korunmak için Bayraklı Belediyesi Bayraklı’da koronavirüs ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor.

Son olarak, Bayraklı’da Koronavirüs Salgını sebebi ile yapılan toplantıda alınan karar ile 65 yaş üstü ve dışarı çıkmak istemeyen vatandaşlar için Bayraklı Belediyesi ''Eve Servis'' hizmeti yayınlandı. Bu yayınla 65 yaş üstü Bayraklılar evlerinden çıkmadan ihtiyaçlarını evlerine sipariş verebiliyorlar.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olanlar için sokağa çıkma yasağı geldikten sonra bir mesaj yayınlayarak Bayraklı Belediyesi olarak 7/24 hizmete hazır olduklarını, vatandaşların acil ihtiyaçları için Zabıta Müdürlüğü ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ile, belirtilen numaralardan ulaşmasını sağladılar.

Ayrıca Bayraklı Belediyesinin sabah erken saatlerde temizlik ekibi yanı sıra oluşturduğu ilaçlama ekipleri insanların en yoğun olduğu alanları baştan aşağı dezenfekte etti. Ekipler, vatandaşların oturduğu bankları, bankamatikleri, pazaryerini, Sanat Sokağı ve caddeleri köpüklü suyla yıkayıp ilaçladı. Koronavirüs salgını geçesiye kadar temizlik ve ilaçlama çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

HABER: YUSUF BİLDİRİCİ