Anahtar Kelimeler: BAYRAKLI BELEDİYESİ ONLARI UNUTMADI
1

Bayraklı’da 24 mahalleye 2100 ton dezenfektan

2

BAYRAKLI'DA BERBERLER VE PARKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

3

Bayraklı'da evden çıkamayanlara bisikletli servis

4

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN KORONA SAVAŞÇILARI İŞ BAŞINDA

5

SALGIN SÜRESİNCE BAYRAKLI’DA 9 MAHALLEYE 143 TON ASFALT

6

BAYRAKLI’NIN SPOR ALANLARI YENİLENİYOR

7

BAYRAKLI ZABITASINDAN FIRIN VE MARKET DENETİMİ

İlginizi Çekebilir


BAYRAKLI BELEDİYESİ ONLARI UNUTMADI

Koronavirüs salgınına karşı ilçede her türlü önlemi alan Bayraklı Belediyesi, geçimini günlük kazançla sağlayan karton ve plastik toplayıcıları ile geliri olmayan, işlerini kaybeden vatandaşları unutmadı. Sokak sokak gezerek, ihtiyaç sahiplerine ulaşan

Koronavirüs salgınına karşı ilçede her türlü önlemi alan Bayraklı Belediyesi, geçimini günlük kazançla sağlayan karton ve plastik toplayıcıları ile geliri olmayan, işlerini kaybeden vatandaşları unutmadı. Sokak sokak gezerek, ihtiyaç sahiplerine ulaşan belediye ekipleri, çocuklara çikolata paketi, ailelere de erzak kolisi dağıtıyor.

Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçedeki dar gelirli ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda geçimini günlük kazançlarıyla sağlayan vatandaşlara destek olan belediye; atık kağıt, plastik ve metal eşya toplayarak geçinen ailelere gıda kolileri dağıtıyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla, imkanlar dahilinde her vatandaşın yanında olmaya çalışan Bayraklı Belediyesi, 24 mahallede çalışma yürütüyor. Müdürlük tarafından titizlikle belirlenen aileler tek tek ziyaret ediliyor ve her türlü ihtiyaçları not alınıyor. Ekipler daha sonra, ailelere gıda paketi götürüyor.