1

Bayraklı’da 24 mahalleye 2100 ton dezenfektan

2

BAYRAKLI'DA BERBERLER VE PARKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

3

Bayraklı'da evden çıkamayanlara bisikletli servis

4

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN KORONA SAVAŞÇILARI İŞ BAŞINDA

5

SALGIN SÜRESİNCE BAYRAKLI’DA 9 MAHALLEYE 143 TON ASFALT

6

BAYRAKLI’NIN SPOR ALANLARI YENİLENİYOR

7

BAYRAKLI ZABITASINDAN FIRIN VE MARKET DENETİMİ

İlginizi Çekebilir


BAYRAKLI’DA ÖĞRETMENLERE ‘ONLİNE DERS’ EĞİTİMİ

Bayraklı Belediyesi AR-GE Müdürlüğü, Bayraklı’daki öğretmenlere yönelik eğitim programı düzenledi. İnternet üzerinden gerçekleştirilen uygulamaya ilçe genelinden katılan 77 eğitmene ileri düzey online eğitim teknikleri anlatıldı.

Bayraklı Belediyesi AR-GE Müdürlüğü, Bayraklı’daki öğretmenlere yönelik eğitim programı düzenledi. İnternet üzerinden gerçekleştirilen uygulamaya ilçe genelinden katılan 77 eğitmene ileri düzey online eğitim teknikleri anlatıldı.

Koronavirüs salgını kapsamında yüz yüze eğitime ara vererek, uzaktan online eğitime geçen eğitim kurumlarında görevli öğretmenlere yönelik Bayraklı Belediyesi tarafından ‘Web 2.0 Eğitim Araçları Kullanma Eğitimi’ verildi. Bayraklı Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi BAYSEM öğretmenleriyle ilçe genelindeki toplam 77 eğitmenin katıldığı uygulamanın ilk kurunda eğitimci Filiz Gümüş, öğretmenlerin online eğitim tekniklerini daha da geliştirebilmeleri için sunum yaptı. 2 kur olarak düzenlenen eğitimlerin ilki geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilirken, 2. kur ise 9 Mayıs 13:00-14:30 saatleri arasında zoom programı aracılığıyla internet üzerinden yapılacak. Ücretsiz düzenlenen eğitime katılmak isteyenler arge@bayrakli.bel.tr adresine ad-soyad ve telefon numaralarını mail göndererek, kayıt olabilecek. Belediyecilik anlamında bir ilk olan eğitim programıyla öğretmenlerin online ders verme tekniklerini daha da geliştirebilmeleri amaçlanıyor.