1

Bayraklı’da 24 mahalleye 2100 ton dezenfektan

2

BAYRAKLI'DA BERBERLER VE PARKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

3

Bayraklı'da evden çıkamayanlara bisikletli servis

4

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN KORONA SAVAŞÇILARI İŞ BAŞINDA

5

SALGIN SÜRESİNCE BAYRAKLI’DA 9 MAHALLEYE 143 TON ASFALT

6

BAYRAKLI’NIN SPOR ALANLARI YENİLENİYOR

7

BAYRAKLI ZABITASINDAN FIRIN VE MARKET DENETİMİ

İlginizi Çekebilir


?BAYRAKLI´NIN PERİLERİ´NE BAŞKAN SANDAL DOPİNGİ

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi´ni 4´üncü sırada tamamlayarak, üst lige çıkmak için play off´a kalmayı başaran Bayraklı Belediyesi Kadın Basketbol Takımı´na Başkan Serdar Sandal´dan tam destek geldi. Bayraklı Belediye Başkanı Sandal´ı ziyaret ederek, b

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi´ni 4´üncü sırada tamamlayarak, üst lige çıkmak için play off´a kalmayı başaran Bayraklı Belediyesi Kadın Basketbol Takımı´na Başkan Serdar Sandal´dan tam destek geldi. Bayraklı Belediye Başkanı Sandal´ı ziyaret ederek, başarı sözü veren Bayraklılı kızlar gözünü birinci lige dikti, rakiplerine gözdağı verdi.

/resimler/2019-4/18/1427517959354.jpg

Bayraklı´yı çocukların, gençlerin ve kadınların omuzlarında yükseltme hedefiyle göreve geldiklerini ve bu anlamda onların sosyal hayatta daha fazla yer almalarını sağlayan en önemli konulardan birinin spor olduğunun bilincinde olduklarını belirten Başkan Sandal, ? Bizim görevimiz sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak sizin de hep daha ileriye gitmek? dedi. Sandal, ?Hedefimiz Bayraklı´ya yeni bir çehre kazandırmak. Bayraklı´nın tanınırlığını, bilinirliğini artırabilmek. Bu anlamda sizin de desteğiniz büyük. Biz elimizdeki tüm imkânları kullanarak, elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bir de birinci ligde olursanız daha güzel. Bizim zaten projemiz dünya çocuk ve gençlik kenti Bayraklı. İlçemizi çocuklarımızın, gençlerimizin ve kadınlarımızın omuzlarında yükseltmek istiyoruz? diyerek, sporculara başarılar diledi.

/resimler/2019-4/18/1428250303710.jpg

Bayraklı Belediyesi Kadın Basketbol Takımı play off ilk maçında lig 7´ncisi Bursa BŞB ile karşı karşıya gelecek. Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Spor Salonu´nda gerçekleştirilecek müsabaka 21 Nisan Pazar saat 15.00´da başlayacak. Karşılaşmayı Başkan Sandal da tribünden takip edecek.