1

HYUNDAİ MOBİLİTE GLOBAL İNOVASYON MERKEZİNİ KURUYOR.

2

HYUNDAİ YÜKSELİŞ’TE “ŞİMDİ AL 3 AY SONRA ÖDE” FIRSATI.

3

İZMİRLİ ELEKTRAL KORONA’YA KARŞI 2 ÖZEL CİHAZ GELİŞTİRDİ

4

HYUNDAİ ASSAN’DAN KAPINIZDAKİ SERVİS VE ÜCRETSİZ DEZENFEKTASYON.

5

ENSİA’DAN “YEKDEM BİR YIL DAHA UZATILMALI” TALEBİ

6

HYUNDAİ ASSAN PLANLI OLARAK ÜRETİME ARA VERİYOR.

7

Tasarım Harikası Hyundai Yeni Elantra Tanıtıldı.

İlginizi Çekebilir


BECKER AR-GE´SİNDEN YENİ ÜRÜN: BECK-O-TRONIC

Son yıllarda site ve müstakil konutların ayrılmaz parçası haline gelen garaj kapıları, kullanıcılara önemli kolaylıklar sağlıyor. Ancak kurulan sistemlerde ucuz ve kalitesiz ürünlerin kullanılması, hem kapıların yüksek maliyetli arızalanmalarına hem de hı

Son yıllarda site ve müstakil konutların ayrılmaz parçası haline gelen garaj kapıları, kullanıcılara önemli kolaylıklar sağlıyor. Ancak kurulan sistemlerde ucuz ve kalitesiz ürünlerin kullanılması, hem kapıların yüksek maliyetli arızalanmalarına hem de hırsızlar için geçiş yolu olarak kullanılmasına neden oluyor.

Alman bina otomasyonu ve akıllı ev sistemleri üreticisi Becker Antriebe´nin özel olarak garaj kapıları için tasarladığı Beck-O-Tronic sistemi, bu sistemleri ek güvenlik unsurları ile donatırken, tüm hava koşullarında kullanıcılara konforlu kullanım kolaylığı sağlıyor.

Becker Antriebe Türkiye Genel Müdürü Erdinç Yazganoğlu, Becker Ar-Ge´si tarafından tasarlanan Beck-O-Tronic´in kontrol ünitelerine harici sensör uygulaması yapılarak, ilave koruma imkânı verdiğini söyledi.

Beck-O-Tronic ile Türkiye pazarına iddialı bir giriş yaptıklarını belirten Yazganoğlu, ?Son yıllarda kullanım alanı giderek yaygınlaşan otomatik garaj kapıları, doğru ürün kullanılmadığı durumlarda, ciddi güvenlik risklerini beraberinde getiriyor. Beck-O-Tronic, kullanıcılara pnömatik koruma imkânı da sağlıyor.? dedi.

Beck-O-Tronic basit kurulumu ile kullanıcılara ek bir maliyet gerektirmiyor. Sistem, tüm emniyet korumaları ile uyumlu hâle gelebiliyor. Kontrol ünitesi üzerindeki tuşlar sayesinde, kumandaya ulaşılamadığı ya da enerji kesintisi yaşanan durumlarda sisteme manuel olarak müdahale imkânı da sağlıyor.  Tüm konut garajlarında ve toplu otoparklarda da kullanılabilen Beck-O-Tronic, kullanıcılara uzaktan kumanda ile kontrol sağlama imkânı veriyor.