1

İlanlar Boğuldu, Gayrimenkul Seçilemez Hale Geldi

2

Modda Bulvar´da Teslimat İçin Geri Sayım Başladı

3

ONAG Yapı´nın 3 Projesinde Bu Yıl Yaşam Başlıyor

4

FOLKART INCITY FİNAL YOLUNDA

5

?Koltuğunun altına ajandasını alan ben emlakçıyım diyemeyecek?

6

GEÇEN AY 105 BİN 154 KONUT SATIN ALDIK

7

İstanbul´un en uygun fiyatlı konutları bu ilçede!

İlginizi Çekebilir


BORNOVA´DA YENİ BİR İŞ VE YAŞAM MERKEZİ A LOFT BORNOVA

Yarım asırlık tecrübe ile ART2 İnşaat tarafından İzmir´in iş ve yaşam merkezi Bornova´da hayata geçirilen A LOFT Bornova projesi inşaatı hızla devam ediyor. Muayenehane ve ofis kullanımına uygun 55 - 60 m2 1 + 1 dairelerden oluşan A LOFT Bornova, yatırım

Estetik tasarımı, lokasyonu ile dikkat çeken ve fore kazık ile inşa edilen A LOFT Bornova projesinde 56 adet 1 + 1 daire yer alıyor. Her metrekaresinin kullanımı özenle tasarlanan, konut, muayenehane ve ofis kullanımına uygun proje daire ve genel özellikleri ile yaşamı kolaylaştıracak ayrıcalıklar vaadediyor. Açık kapalı otopark, fitness center, keyifle yüzmek ve güneşlenmek için dışardan görünmeyecek şekilde planlanan açık yüzme havuzu, kapalı devre kamera ve görüntülü interkom sistemi, sığınak, otomatik yangın söndürme sistemi ve modern peyzajı ile şehir içinde huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.  
 
Ege Üniversitesi Hastanesi, Yaşar Üniversitesi, Forum Bornova, çevre yolu ve metro durağına yürüyüş mesafesinde, Adliye Sarayı´na 2 dakika, Adnan Menderes Havaalanı´na 15 dakika mesafedeki lokasyonu ile okul, hastane, banka, alışveriş gibi  en temel ihtiyaçlar cevap verirken kamu kurum ve kuruluşlarına ulaşım kolaylığı açısından  da avantaj sağlıyor. 
 
A LOFT Bornova projesini akıllı bir inşaat projesi olarak tasarladıklarını belirten ART2 İnşaat ortağı İç Mimar Atilla Atila ?Modern, estetik, geleceğin teknolojisini yansıtan akıllı bir inşaat projesini hayata geçiriyoruz. En ince ayrıntıları konfor sağlamak ve enerji tasarrufu odaklı planladığımız A LOFT Bornova´da elektronik anahtar sistemi kullandık. Evden ayrılırken buzdolabı dışında bütün elektronik cihazların devre dışı kalacağı projemizde aynı zamanda güvenlik önlemlerini de ön planda tuttuk. Yapı yüklerini sağlam zemine ulaştırma amaçlı kullanılan Fore Kazık ile inşa edilen bölgedeki ilk projeyiz. Hem konut hem ofis hem de muayene kullanımına uygun olmasını hedeflediğimiz A LOFT Bornova güvenlik başta olmak üzere sosyal ihtiyaçlara cevap vererek konforlu ve huzurlu bir yaşam sunacak. İş yeri olarak kullananlar için çalışma keyfini arttıracak. İnşaatı hızla devam eden A LOFT Bornova projemiz konumu, sağladığı olanakları ile ev veya iş sahibi olmak isteyenlerin ve yatırımcıların dikkatini çekiyor. Farklı mimari tasarımlarda yeni projelerimiz ile yatırımlarımıza devam etmeyi ve kentimize konut alanında farklılıklar getirmeyi amaçlıyoruz. 

  ART2 İNŞAAT

1975 yılında Halil Atila tarafından kurulan, 1986 yılında kurumsallaşma adımlarının atılmasıyla Anonim Şirket olarak faaliyetlerine devam eden Olgun İnşaat; ilk günden itibaren sektörde yenilikleri takip eden vizyonu ile güvenliği ve kaliteyi ön plana çıkaran projeleri hayata geçirmektedir.

Yarım asıra yakın bir zamanda modern, estetik, çağın getirdiklerine uygun iş ve yaşam alanları inşa eden Olgun İnşaat tecrübesi ile yetişen ikinci kuşak yöneticileri 2009 yılında farklı alanlarda projeler gerçekleştirmek,  mimarlık ve taahhüt işlerini yürütmek üzere Olgun Atila Mimarlık şirketini hayata geçirmişlerdir. 

2014 yılında ünvan değiştirerek ART2 İnşaat olarak; kaliteden ödün vermeden yenilikçi, estetik, mimari özellikleri öne çıkan kentin ihtiyacına yönelik yeni projeler ile sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. 

Genç, dinamik, alanında uzman, kendini yenileyebilen bir ekip ile geleceğin iş ve yaşam alanlarını inşa etmeye odaklanan Art2 İnşaat istikrarlı çalışma prensipleri ile çevre dostu, sürdürülebilir, güvenilir, sağlam ve kaliteli projeleri ile toplumun ve kentin geleceğine artı değer katmaya devam etmektedir.