1

ÖZGÜR ÖZKAYA: SÜPER LİG HEDEFİNE KİLİTLENDİK

2

Altay’da sola Karagaren

3

2.Eosk E-Ralli Kupası Start Alıyor! Şampiyona ödül ise Yarış Otomobili…

4

Tarzan aşağı, Kubilay yukarı!

5

Bostanlıspor'a Gençlik Spor Bakanlığından teşekkür...

6

HELDER TAVARES: KORONA VİRÜS BİZİM GİBİ TAKIMLARI ÇOK ETKİLEDİ

7

KORONA ALTAY DA RUTİNİ BOZMADI

İlginizi Çekebilir


Bostanlıspor'a Gençlik Spor Bakanlığından teşekkür...

Bostanlıspor'a Gençlik Spor Bakanlığından teşekkür...Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Karşıyaka'nın en popüler amatör spor kulübü Bostanlıspor'a teşekkür belgesi... .Karşıyaka'nın 29 amatör spor branşında tescilli, 2019 yılında ekonomik sıkıntılar nedeniy

Bostanlıspor'a Gençlik Spor Bakanlığından teşekkür...Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Karşıyaka'nın en popüler amatör spor kulübü Bostanlıspor'a teşekkür belgesi... .Karşıyaka'nın 29 amatör spor branşında tescilli, 2019 yılında ekonomik sıkıntılar nedeniyle ancak 13 branşta faaliyet gösteren, bu branşlarda büyük başarılara imza atarak Türkiye ve Ege Bölgesi çapında başarılar elde eden Bostanlıspor'a Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan teşekkür geldi.Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu imzasını taşıyan teşekkür belgesini Karşıyaka Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Musa Yelek, Bostanlıspor Gençlik Spor Kulübü adına, kulübün genel koordinatörü Serhan Ekecan'a takdim etti. 
Bostanlıspor Kulübü Başkanı Avni Erboy, korona virüs önlemleri kapsamında spor faaliyetlerine ara verdiklerini ve sağlıklı koşulların tamamen oluşmaması halinde takımlarını lig maçlarına çıkarmayacağını söyledi. Erboy, sporcularına sağlıklı ortam oluşmaması halinde de antrenmanlara başlamayacaklarına kararlı olduklarını ifade ederek, "Bakanlığımızın bu jesti bize moral verdi. Başarı belgesini imzalayan Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na şükranlarımızı sunuyoruz. Belgeyi kulübümüze kadar getiren, her an bizlerle birlikte olup, Karşıyaka'da spora büyük katkı sağlayan, kulüplerimizin derdine koşan ilçe spor müdürümüz Musa Yelek'e de teşekkür ederiz. Bostanlıspor olarak bundan böyle faaliyetini sürdürdüğümüz ve yeni faaliyet alanına sokacağımız branşlarımızda tüm hazırlıklarımız 2021 yılı için olacak. 2020 yılında sadece sağlıklı ortamda spor yapmayı düşünüyoruz. Önce sporcularımızın, antrenörlerimizin, velilerimizin ve vatandaşlarımızın sağlığı gelmeli" dedi.