1

HYUNDAİ MOBİLİTE GLOBAL İNOVASYON MERKEZİNİ KURUYOR.

2

HYUNDAİ YÜKSELİŞ’TE “ŞİMDİ AL 3 AY SONRA ÖDE” FIRSATI.

3

İZMİRLİ ELEKTRAL KORONA’YA KARŞI 2 ÖZEL CİHAZ GELİŞTİRDİ

4

HYUNDAİ ASSAN’DAN KAPINIZDAKİ SERVİS VE ÜCRETSİZ DEZENFEKTASYON.

5

ENSİA’DAN “YEKDEM BİR YIL DAHA UZATILMALI” TALEBİ

6

HYUNDAİ ASSAN PLANLI OLARAK ÜRETİME ARA VERİYOR.

7

Tasarım Harikası Hyundai Yeni Elantra Tanıtıldı.

İlginizi Çekebilir


Çamaşır Makinesinin Deterjan Çekmecesinden Su Kaçıyor

Temel çalışma prensipleri çerçevesinde çamaşır makineleri, seçilen programa göre yıkama suyu alımı gerçekleştirir. Daha sonra çamaşırların hem yüzde yüz hijyenik hale gelmesi, hem lekelerinden ve kirlerinden kurtulabilmesi hem de hoş bir kokuya sahip olab

Temel çalışma prensipleri çerçevesinde çamaşır makineleri, seçilen programa göre yıkama suyu alımı gerçekleştirir. Daha sonra çamaşırların hem yüzde yüz hijyenik hale gelmesi, hem lekelerinden ve kirlerinden kurtulabilmesi hem de hoş bir kokuya sahip olabilmesi için deterjan ve yumuşatıcı alımını deterjan haznesinden gerçekleştirmektedir. Bu şekilde çamaşırlarda her zaman çok daha yüksek bir hijyen seviyesinin elde edilebilmesi sağlanabilmektedir. Ancak çamaşır makinesindeki bazı problemler kullanıcıların çamaşır makinesinin deterjan haznesinden su kaçması gibi bir problem ile karşı karşıya kalabilmesine neden olabilmektedir. Eğer çamaşır makinesi deterjan haznesinden su kaçırır ise bu durumda kullanıcıların verimli bir makine kullanımı gerçekleştirebilmeleri pek de mümkün olmaz. Bu yüzden en kısa süre bu tip arızaların giderilmesi için alanında uzman teknik personeller ile servis desteği sunmakta olan Sultanbeyli Arçelik Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi çok büyük bir önem taşır.

 

Teknik açıdan uzman ve sertifikalı teknik personellerin görev aldığı Pendik Arçelik Servisi merkezi hizmetleri dahilinde çamaşır makinesinin ilk su alım basınç seviyesinin ideal düzeyde olup, olmadığı kontrol edilir. Bunun dışında deterjan çekmecesinin yuvasına tam olarak oturmamasına neden olabilen hususların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Bu gibi mekanik odaklı çözüm uygulamaları sayesinde çamaşır makinesinin deterjan çekmecesinden su kaçırması probleminin çözüme kavuşturulabilmesi sağlanabilmektedir.

 

Çamaşır makinesi deterjan çekmecesinde zaman içerisinde eğer çatlama ve benzeri su kaçışına neden olabilecek durumlar meydana gelmiş ise çekmecenin değiştirilmesi de gündeme gelebilmektedir. Bu durumda alanında uzman teknik personeller ile çamaşır makinesinin deterjan çekmecesi orijinal yedeği ile değiştirilmektedir. Sancaktepe  Arçelik Servisi merkezinde kaliteli hizmet anlayışı, orijinal yedek parça kullanımı ve garantili servis desteği ile tüketicilerin çamaşır makinelerini her koşulda en yüksek kullanım ömrü kapasitesinde sorunsuz bir şekilde kullanabilmeleri sağlanabilmektedir. 1 yıllık garanti desteği gibi özel hizmet uygulamaları ile çamaşır makinelerinde her koşulda en ekonomik arıza onarım hizmetlerinden kullanıcıların yararlanabilmesine yardımcı olur. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak alanında uzman servis hizmetlerinin tam donanımlı servis araçları ile bölge genelinde hazır durumda bulunmasından da yararlanarak, hızlı ve yerinde çamaşır makinesi servisi hizmetlerinden yararlanılabiliyor.