1

İMAMOĞLU’NA BEYLİKDÜZÜ BAŞKANLIĞI DÖNEMİ İÇİN 27 SORUŞTURMA

2

AYVALIK’TA KAPIDA ÖDEME DÖNEMİ BAŞLADI

3

Kartal’ın Parkları Çocuklar İçin Hazır

4

DOĞA TAHRİBATI SÜRÜYOR, BİR HANÇER DE NARMAN PERİ BACALARINA

5

Kartal Belediyesi Hemşireleri Unutmadı

6

İSTANBUL BBSK: “İNSAN SAĞLIĞINI ŞAMPİYONLUKLARDAN ÖNDE TUTUYORUZ”

7

İBB MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ GÜNDEMLE TOPLANDI

İlginizi Çekebilir


Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen´den Başkan Gökhan Yüksel´e Ziyaret

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Ana Hizmet Binasındaki makamında Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen´i ağırladı. Ziyarette Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel´e Ankara´nın simgesi o

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Ana Hizmet Binasındaki makamında Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen´i ağırladı.

 

Ziyarette Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel´e Ankara´nın simgesi olan Hitit güneşinin yer aldığı bir seramik taktim etti. Başkan Gökhan Yüksel de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Taşdelen´e teşekkür etti.

 

İki Başkan daha sonra Kartal Belediyesi´nin yeni dönemde faaliyete geçirdiği Komşu İletişim Merkezi´ni gezdi.

 

"Ülkemizin Kaderini Değiştireceğiz"

 

Ziyaretle ilgili konuşan Başkan Taşdelen, "Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel´i makamında ziyaret edip, başarı dileklerimi ilettim. Yeni kuşak sosyal demokrat belediye başkanları olarak kentlerimizin ve ülkemizin kaderini değiştireceğiz. Kentlerimizi ve ülkemizi her alanda yeniden inşa edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

Başkan Gökhan Yüksel ise, "Başkent Ankara´nın kalbinden gelen Çankaya Belediye Başkanımız Sayın Alper Taşdelen´i misafir etmekten mutluluk duydum. Nazik ziyareti için kendisine teşekkür ederim." dedi.