1

Demircan : "Onlar Hep Kahramandı"

2

MURAT ÖVÜÇ'TEN BÜYÜK İSYAN

3

DİKKAT MASKENİ TAKMADAN EVİNDEN BİLE ÇIKMA!..

4

Çok kullanımlı bez maskeye ihracat vizesi çıktı

5

Mutlu’dan esnafa dayanışma çağrısı… ‘Birbirimize cansuyu olalım’

6

TOPLUM OLARAK KORONAVİRÜS UYARILARINI GEÇ CİDDİYE ALDIK

7

GAZETECİLER İÇİN YENİ AB DESTEKLERİ

İlginizi Çekebilir


Doğal Sabunlar ile Cildinizi Arındırın

Herkes genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak ister. Bu sebeple de çeşitli cilt bakım rutinleri gerçekleştirir. Cilt bakımının ise en önemli adımı temizliktir. Gün içerisine maruz kalınan birçok faktörden dolayı cilt kirlenir ve gözenekler tıkanır. Böylec

Herkes genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak ister. Bu sebeple de çeşitli cilt bakım rutinleri gerçekleştirir. Cilt bakımının ise en önemli adımı temizliktir. Gün içerisine maruz kalınan birçok faktörden dolayı cilt kirlenir ve gözenekler tıkanır. Böylece ciltte siyah nokta, sivilce gibi cilt problemi oluşur. Bu durumu önlemek adına her gün cildi düzenli bir şekilde temizlemek gerekir.

Cildinizi arındırmak ve temizlemek için Bade Natural doğal sabun çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Farklı özlerle hazırlanmış ve içeriğinde hiçbir zararlı kimyasal madde bulunmayan Bade Natural sabun çeşitlerini https://www.dermokozmetika.com.tr/bade-natural-sabunlar link üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz. Her cilt tipiyle uyumlu olarak hazırlanan bu sabunlardan başlıcalarına gelin birlikte bakalım?

Papatya Özlü Doğal Sabun

 %100 doğal hammaddelerle formüle dilmiştir. İçeriğinde bulunan papatya yağı cildinizin beslenmesine, onarılmasına ve tazelenmesine yardımcı olur. Zeytinyağı ile de cildi nemlendirir, yumuşatır. Bu sabun sayesinde cildiniz daha taze bir görünüme kavuşur.

Tarçın Kabuğu ve Zeytinyağlı Doğal Sabun

İçeriğinde bulunan tarçın yağı cildinizi besler, tazeler ve kurumasını önler. %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilen bu sabun cildinizi canlandırma özelliğine de sahiptir. Zeytinyağı özü de cildi nemlendirir ve yumuşatır.

Kil İçerikli Doğal Sabun

Cildi yenileyici özelliğe sahip olan bu sabun, içeriğinde bulunan kil formülü ile ciltte biriken fazla yağı ve kiri peeling etkisiyle arındırır. Zeytinyağı ile cildinizi nemlendirmenize yardımcı olurken, portakal ve limon yağı ile besler ve tazeler. 

Lavanta Özlü Doğal Sabun

Lavanta özlü sabun cildi temizler ve beslemenize yardımcı olur. İçeriğinde bulunan zeytinyağı cildinizin nem seviyesini dengeler. Lavanta yağı ise ciltte rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Bu sabun ile cilt bariyerini güçlendirir, yeniler ve canlı bir görünüme ulaşırsınız.

 

Sizde Bade Natural doğal içerikli sabun ve diğer tüm ürün çeşitlerini https://www.dermokozmetika.com.tr/bade-natural link üzerinden inceleyebilir, Dermokozmetika´da uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.