Anahtar Kelimeler: EGİAD Üyeleri nden Ziyaret
1

Askıda Fatura İzmir’de

2

BALIK HALİ ESNAFINDAN BİZ VARIZ DAYANIŞMASINA DESTEK

3

Çiftçiler Günü’nde Başkan Soyer sırtında küfeyle enginar hasadına katıldı

4

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLİM KURULU “AVM’LER AÇILMAMALIDIR”

5

OLAĞANÜSTÜ SÜREÇTE, İNSANÜSTÜ GAYRET...

6

2020 “HEMŞİRE VE EBE YILI”

7

İzmir Barosu'ndan bilgilendirme

İlginizi Çekebilir


EGİAD Üyeleri´nden BTM´ye Ziyaret

Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) üyeleri Türkiye´nin öncü yalıtım şirketi Bitümlü Tecrit Maddeleri (BTM) İzmir fabrikasını EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan liderliğinde ziyaret ettiler.

Dünyada değişen pazar ve rekabet koşullarını göz önüne alarak, kendi teknolojisini ve ürünlerini geliştiren; bu alanda mühendislik gücüne, laboratuvar alt yapısına yatırım yapan, yurtiçi-yurtdışı araştırma kurumları ve üniversitelerle ortak projeler yürüten BTM´ye yapılan ziyarete, BTM Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Ürkmez ev sahipliği yaptı.

BTM Seminer Salonu´nda gerçekleştirilen tanıtımın ardından Ürkmez, Levent İzolasyon ile başlayan BTM´nin kuruluşunu ve yönetim deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. EGİAD üyeleri, sanayi üretiminde lider şirketlerden biri olan BTM´nin nesilden nesile ilkler ile dolu, güçlü, sürdürülebilir başarı öyküsünü ve hedeflerini dinleme fırsatı buldular. Soru-cevap bölümünde yalıtımın önemi ve yalıtım ile ilgili merak edilenler paylaşıldı.

Üretim tesislerindeki bilgilendirme gezisinin ardından gerçekleştirilen ikram öncesi EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan, BTM Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Ürkmez´e plaketle teşekkür etti.  Etkinlik katılımcıların toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

BTM Hakkında:

Merkezi İzmir´de olan BTM´nin temelleri, 1975 yılında, Türkiye Şişe Cam Topluluğu tarafından, İstanbul´da atılmıştır. 1986 yılından bu yana ise, İzmir/Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerinde faaliyetlerini yeni ve teknolojik yatırımları ile arttırarak sürdürmektedir. Su yalıtımı, ısı yalıtımı ve çatı kaplama malzemeleri üretilen toplam 7 tesisi bulunmaktadır. BTM Grup şirketlerinden olan Polpan KZ ise Kazakistan´da faaliyet gösteren ısı yalıtım levhaları ve su yalıtım örtüleri üreten bir tesistir.