1

HYUNDAİ ASSAN PLANLI OLARAK ÜRETİME ARA VERİYOR.

2

Tasarım Harikası Hyundai Yeni Elantra Tanıtıldı.

3

Hyundai Elantra ?Parametrik Dinamik? Bir Tasarımla Geliyor.

4

Hyundai SUV Ailesine Taze Kan Geliyor.

5

Daha şık, Daha Güvenli ve Daha Verimli Hyundai i30

6

Hyundai i20: Etkileyici Tasarım İleri Teknolojiyle Buluşuyor.

7

İzmir´in Lideri Fiat! Poyraz Otomotiv´e liderlik ödülü

İlginizi Çekebilir


Elektral A.Ş Ortadoğu´nun Önde Gelen Güvenlik Fuarına Katıldı

Elektral A.Ş kapılarını 12. Kez açan olan Ortadoğu´nun önde gelen Ulusal Güvenlik ve Sivil Savunma temalı uluslararası etkinliği Milipol Katar fuarına Origin International firması ile ortak katıldı. 29 Ekim tarihinde başlayan fuarda yerli üretim güvenlik

Milipol Katar fuarında Elektral A.Ş ve Katarlı ortağı Origin International´ın standını Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ziyaret etti. Dere, Thruscan Yeni sX-i hakkında bilgi aldı.  

Hem Firma Hem de Ülke Tanıtımı Yapılıyor

Katar´da düzenlenen uluslararası fuarın güvenlik sektörü açısından yön belirleyici olduğuna dikkat çeken Elektral A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdem Dinçsoy, organizasyonun sektörel bazda en büyüklerden birisi olduğunu dile getirdi. Dinçsoy, ?Gerçekleşen bu fuar sayesinde hem ülkemizi hem firmamızı tanıtıyoruz. Rusya´da geçtiğimiz yaz düzenlenen Dünya Kupası birikimlerini 2022´de düzenlenecek kupa için Katarlı yetkililere aktardık. Katar´da stat güvenliğinde ThruScan Yeni sX-i detektörlerinin yer alması için çalışıyoruz. Tamamen yerli üretim olan ve sektörde standartları yeniden belirleyen ürünümüz yüksek performanslı Kapı Tipi Metal Detektörü ThruScan Yeni sX-i ile her fuarın olduğu gibi bu organizasyonun da gözdesi olacağız.? dedi.

Hem Hızlı Hem Güvenli

Stadyum, metro, AVM gibi kalabalıkların yoğun olduğu noktalarda güvenliği sağlamanın zor olduğunu söyleyen Dinçsoy, sözlerine şöyle devam etti, ? Yoğun kalabalıkların olduğu alanlarda güvenliği hem hızlı hem de son derece etkin bir şekilde kullanmak çok önemlidir. Yeni ürünümüz ThruScan Yeni sX-i güvenlik kapıları ile baştan aşağı hızlı tarama yaparak ve geçen insanların üzerindeki metallerin yerini doğru bir şekilde göstererek yüksek performans sağlamaktadır. Ayrıca kapı detektöründen dakikada 60 kişi geçiş yapabilmekte böylece yoğun geçişin olduğu stadyum gibi yerlerde vakit kaybı yaşanmayacaktır?

Katarlı Firma ile Satış Ortaklığı

Katarlı Origin International firması ve Elektral A.Ş arasında kurulan satış ortaklığı sayesinde Katar piyasasında etkin konuma gelebileceklerini belirten Erdem Dinçsoy, güvenlik sektöründe iki önemli firmanın bir araya geldiğinin altını çizdi. Dinçsoy, ?Katar son derece önemli bir pazar ve kurduğumuz ortaklık ile Katar piyasasına girmek adına önemli bir adım attığımızı düşünüyorum.? diye konuştu.