1

Cansever ve Niyam Selami Hayranlarını Kırmadı

2

HakanErgün'den 'Nefret' Single

3

Ünlü Dj Ahmet BB'den Yeni Single!

4

Mahmut Görgen'in ''Sky Ride'' Şarkısı Çıktı

5

Türkiye Yeni Rap Yıldızını Arıyor!

6

Mahmut Görgen 'Sky Ride' ile Tüm Dijital Platformlarda

7

OnAir Sahne’de iki yeni şarkı

İlginizi Çekebilir


GAZETECİ HASAN TAHSİN´İN GERÇEK YAŞAMI

Araştırmacı yazar Yaşar Aksoy, ikinci baskısını yaptığı ?HASAN TAHSİN´İN GERÇEK YAŞAMI? isimli kitabının imza gününe katıldı

Araştırmacı yazar Yaşar Aksoy, ikinci baskısını yaptığı ?HASAN TAHSİN´İN GERÇEK YAŞAMI? isimli kitabının imza gününe katıldı; okuyucularıyla buluştu, sohbet etti. Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerindeki Yakın Kitapevi´nde gerçekleştirdiği imza gününde kitabı neden yazdığını anlatan Aksoy,? Selanik´te Atatürk´ün çocukluğunu geçirdiği mahallede doğan, Atatürk´ün öğretmeni Şemsi Efendi´nin öğrencisi, Paris Sorbon Üniversitesi mezunu, vatanı için İsviçre´de, Bükreş´te, Londra´da ölümcül görevlere atılan, İzmir´in işgalinde ilk kurşunu atarak şehit olan yurtsever gazeteci Hasan Tahsin´in hayatı yüzlerce kez yazılmaya değerdi. Gazeteci Hasan Tahsin´in yaşamı baştan sona kadar roman gibi? dedi.

ATATÜRK İLE HASAN TAHSİN´İ

BULUŞTURAN İKİ ŞEHRİN HİKAYESİ.


Atatürk ile Hasan Tahsin´i yetiştiren aynı çevre, mahalle ve öğretmenlerin şehri Selanik ile Milli Kurtuluşun şehri İzmir´in 1908 ile 1919 arasındaki çarpıcı kanlı tarihlerini kitabında anlatan Yaşar Aksoy,? İki şehrin cesur devrimcilerini gözler önüne seren, Kurtuluş Savaşımızın 100.Yılında en çok okunan kitaplardan biri olan yapıtımın genişletilmiş 2´inci baskısını İzmirliler ile buluşturmaktan büyük bir onur ve gurur duydum. İzmirli dostlar ile buluşmak çok keyifli. Kitabımı okuyanlar 1917 Selanik Yangını ile 1919 İzmir´in İşgalinin en karanlık gizli sayfalarını bu yapıtta bulacak? diye konuştu.