1

Bayraklı’da 24 mahalleye 2100 ton dezenfektan

2

BAYRAKLI'DA BERBERLER VE PARKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

3

Bayraklı'da evden çıkamayanlara bisikletli servis

4

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN KORONA SAVAŞÇILARI İŞ BAŞINDA

5

SALGIN SÜRESİNCE BAYRAKLI’DA 9 MAHALLEYE 143 TON ASFALT

6

BAYRAKLI’NIN SPOR ALANLARI YENİLENİYOR

7

BAYRAKLI ZABITASINDAN FIRIN VE MARKET DENETİMİ

İlginizi Çekebilir


HALKÇI GEÇNLİK HALKIN YANINDA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Gençlik Kolları Başkanı Tolga Perişan, “Halkçı Partinin gençliği olarak Halkın yanındayız” bu zor günleri hep birlikte atlatacağız.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Gençlik Kolları Başkanı Tolga Perişan, “Halkçı Partinin gençliği olarak Halkın yanındayız” bu zor günleri hep birlikte atlatacağız.

 

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa zamanda yayılıp bütün Dünyayı kasıp kavuran corona virüs salgının çıktığı ilk günlerden beri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Gençlik Kolları Başkanı Tolga Perişan yol arkadaşları ile birlikte yaşlı ve kimsesiz  evden çıkaması yasak yardıma muhtaç vatandaşların yanında olmaya devam ediyorlar.

 

HALKÇI PARTİNİN GENÇLİĞİ OLARAK, HALKIN YANINDAYIZ

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Gençlik Kolları Başkanı Tolga Perişan, “Halkçı Partinin gençliği olarak Halkın yanındayız” bu zor günleri hep birlikte atlatacağız” şeklinde konuştu.

 

Gençlik Kolları Başkanı Perişan, Bir ayı geçkin süre içerisinde Bayraklı’da gönüllü olarak, İzmir Büyükşehir Belediyesinin erzak dağıtım ve paketlemesine yardım ediyoruz. Öncesinde ise Bayraklı İlçe Başkanımız Pınar Susmuş ve Belediye Başkanımız Sayın Serdar Sandal ile CHP İlçe Örgütü ile birlikte Bayraklımızda zor günler geçiren vatandaşlarımızın yanındayız.

65 yaş üstü vatandaşlar ve kronik rahatsızlığı olan bireyler için sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Sokağa çıkma yasağından dolayı markete pazara gidemeyen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını alıp, evlerine teslim ediyoruz”.

 

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HER TÜRLÜ HİJYEN TEDBİRİNİ ALDI.

 

Başkan Perişan, “Vürüs salgının duyulmasıyla birlikte Bayraklı’da Belediye Başkanımız Sayın Serdar Sandal Belediyenin tüm imkanlarını kullanarak, adeta vürüse savaş ilan etti. Salgın hakkında bilgilendirme broşürü ile birlikte,Maskesiz vatandaşlara pazaryerlerinde maske ve eldivenin yanısıra pazarcı esnafının ve pazaryerlerine giriş yapan vatandaşların ateşlerinin ölçümü ve dezenfektan standları kurarak, Vatandaşlarımızın sağlığını korumaya almış oldu”.

 

 

BÜYÜKŞEHİR İLE KOORDİNELİ OLARAK ÇALIŞIYORUZ

 

Bayraklı Cumhuriyet Halk Partisi ve Belediyemiz olarak, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak çalışıyoruz. Partimiz ve belediye başkanlarımız Cumhuriyet Halk Partililiği’nin verdiği bilinçle halkımızın yanında.  Cumhuriyet Halk Partisi halkın partisidir. Zor zamanları el birliği ile atlatmak için uğraşıyoruz.Dayanışmaya ihtiyacımız var. Bu sürece katkı koyan ve emeği geçen herkesi Saygı ve hürmetle selamlar, 1 Mayıs Emekçilerin Gününü Kutluyorum” dedi.

 

HABER: YUSUF BİLDİRİCİ

Haber Kaynak : 9 EYLÜL GAZETESİ