1

EGE İHRACATININ DUAYENLERİNDEN MEHMET FUAT TERCİ VEFAT ETTİ

2

HİLMİ ARDA SON YOLCUĞUNA UĞURLANDI

3

Teoman ailesinin acı günü!

4

Sokakta Yaşayan Kimsesizlere Yardım Eli

5

Menemenspor´u Şampiyon Yapan Eski Başkan Aydın Şahin Son Yolculuğuna Uğurlandı

6

Yedi renkli göl de can çekişiyor

7

Bol sürprizli yeni yıl pazarı

İlginizi Çekebilir


Hayırsever Hasan Dayhan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

İzmir´de, tedavi gördüğü Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde hayatını kaybeden hayırsever Hasan Dayhan (79), Karabağlar ilçesinde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı

İzmir´de, tedavi gördüğü Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde hayatını kaybeden hayırsever Hasan Dayhan (79), Karabağlar ilçesinde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

AK Parti´nin İzmir kurucularından, birçok STK´nın kuruluşunda bulunmuş, uzun yıllar Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği´nin başkanlığını yaparak yüzlerce hafızın yetişmesine emek vermiş olan hayırsever Hasan Dayhan, tedavi gördüğü İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde dün vefat etti.

Merhum Hasan Dayhan için bugün Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii´nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törene İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Saffet Köse, İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bedriye Tunçsiper, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, Karabük Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Vakıflar Bölge Müdürü Fethi Koç, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Turgay Esen, Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü Nesim Tanğlay, İl Gençlik ve Spor Müdürü Nüammer Uslu, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, MÜSİAD ve DEİK Eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardar, MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Bilal Saygılı, İSTOK Dönem Başkanı Ali Köstepen, İl Müftü Yardımcıları ve ilçe müftüleri ile birçok STK, siyaset ve iş dünyasının önde gelenleri, yakınları ve sevenleri katıldı.

Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Hasan Dayhan´ın naaşı Karabağlar Paşaköprü Mezarlığı´na defnedildi. Hasan Dayhan´ın oğlu Cüneyd Dayhan ve ailenin ileri gelenleri defin sonrası taziyeleri kabul etti.