1

Cansever ve Niyam Selami Hayranlarını Kırmadı

2

HakanErgün'den 'Nefret' Single

3

Ünlü Dj Ahmet BB'den Yeni Single!

4

Mahmut Görgen'in ''Sky Ride'' Şarkısı Çıktı

5

Türkiye Yeni Rap Yıldızını Arıyor!

6

Mahmut Görgen 'Sky Ride' ile Tüm Dijital Platformlarda

7

OnAir Sahne’de iki yeni şarkı

İlginizi Çekebilir


HILLTOWN KARŞIYAKA´DA FATİH ERKOÇ İLE MÜZİK ŞÖLENİ

Hilltown Karşıyaka, açılış keyfini birbirinden özel konserler ile taçlandırmaya devam ediyor. Türkiye´nin en sevilen sanatçılarını her hafta sonu bahçe alanında ağırlayarak, misafirlerine unutulmaz saatler yaşatan Hilltown Karşıyaka AVM, bu kez büyüleyen

Hilltown Karşıyaka, açılış keyfini birbirinden özel konserler ile taçlandırmaya devam ediyor. Türkiye´nin en sevilen sanatçılarını her hafta sonu bahçe alanında ağırlayarak, misafirlerine unutulmaz saatler yaşatan Hilltown Karşıyaka AVM, bu kez büyüleyen sesi ve muhteşem yorumlarıyla Fatih Erkoç´u ağırladı. 

 

7´den 70´e her yaştan dinleyicinin eşlik ettiği Fatih Erkoç , sevenlerini tam anlamıyla müzik yolculuğuna çıkardı. Geçmişten günümüze birbirinden özel şarkılarıyla İzmirlileri coşturan Fatih Erkoç kulakların pasını sildi. 


Hilltown Karşıyaka´da yaklaşık 1.5 saat konser veren Fatih Erkoç´u binlerce İzmirli coşkuyla izledi. Fatih Erkoç sahnede cazdan pop müziğe, arabeskten sanat müziğine kadar pekçok farklı tarzda şarkılar söyleyerek müzikseverlere tam anlamıyla şölen yaşattı. Canlı performans ile hayranları ile İzmir´de hasret gideren Fatih Erkoç konserini binlerce İzmirlinin kendisine eşlik ettiği İzmir marşı ile bitirdi.