1

CHP’Lİ ÖZGÜR KARABAT, MİLLET PARA BEKLERKEN O, İBAN PAYLAŞTI

2

CHP’Lİ BEKO: KIZILAY NEREDE? KOVİD-19 TÜRKİYE’DE!

3

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, “MİLLÎ DAYANIŞMA KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ”

4

CHP’Lİ İNCE’DEN SERT TEPKİ: “SURİYELİLERE 40 MİLYAR DOLAR HARCADIK, BİR 40 DAHA HARCARIZ” DİYENLER VATANDAŞTAN BAĞIŞ DİLENİYOR,

5

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE PARTİ SÖZCÜSÜ ÖZTRAK, YILLARDIR SURİYELİLERE BAKAN DEVLET, BİR HAFTA MİLLETİNE BAKSIN

6

TBMM BAŞKANI ŞENTOP'TAN "BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM" KAMPANYASINA DESTEK

7

VEYSİ DÜNDAR’IN ‘KORONA SÖYLEŞİLERİ’ KAPSAMINDA YÖNELTTİĞİ SORULARA GELECEK PARTİSİ KURUCULARINDAN DOÇ. DR. SELÇUK ÖZDAĞ CEVAP VERDİ.

İlginizi Çekebilir


İYİ PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÖZDAĞ´IN BASIN TOPLANTISI

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Meclis´te düzenlediği basın toplantısında, "AKP iktidarının başından beri profesyonel olmayan bir yönetim tarzı sergilediğini" savunarak, bu yönetim tarzının sonuçlarının tren ve uçak kazalarında görüldüğünü idd

Ulaştırma kazasının çocuk oyuncağı olmadığını, insanların hayatının söz konusu olduğunu belirten İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, "Ulaştırma Bakanı, kaza sabahı ´pist yorgunluğu´ diye bir kavram ortaya attı. Bu kavram teknik bir kavram değil, havacılıkta böyle bir kavram kullanılmıyor. Ulaştırma Bakanının pist yorgunluğu kavramını ne anlamda kullandığını kamuoyuna açıklaması gerekir." diye konuştu.

Sabiha Gökçen Havalimanı´nda ikinci pistin ihalesinin 2014 yılında yapıldığını aktaran Özdağ, "Madem pist yorgun, ´Uzmanların iki yılda bitirilebilir´ dediği ikinci pist neden bitirilemiyor? İhalesi bitmiş ikinci pistin yapımı tamamlanmayarak vatandaşlar yeni yapılan İstanbul Havalimanı´na mı yönlendirilmek isteniyor?" sorularının yanıtlanması gerektiğini belirtti.

Sabiha Gökçen Havalimanı´ndaki kazanın, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün bir kriz yönetim planın olmadığını gösterdiğini savunan Ümit Özdağ, "Sivil havacılık alanında yaşanan sorunların çözülmemesinin bedelini vatandaş canıyla ödemektedir. Bu son kaza kapsamlı bir inceleme için fırsat olmalıdır." diye konuştu.