1

İLK KEZ BİR İŞYERİ HEKİMİ ARKADAŞIMIZI COVİD-19 NEDENİYLE MESLEK HASTALIĞINDAN KAYBETTİK

2

PROF. DR. KAMURAN ELBEYOĞLU, KORONA COVID 19 BİZE NE YAPTI

3

Doç. Dr. Döşkaya “Tüm konsantrasyonumuz ve birikimimiz ile aşı projemizi oluşturduk”

4

EGE ÜNİVERSİTESİ SENATOSU İNTERNET ORTAMINDA TOPLANDI

5

İZMİR VETERİNER HEKİMLERİ ODASI COVİD-19 İLE YAŞAMAYA

6

İZMİR TABİP ODASI İSMİNİ VE LOGOSUNU KULLANAN ASILSIZ PAYLAŞIMLARA İTİBAR ETMEYİN

7

EGELİ BİLİM İNSANI DOÇ. DR. DÖŞKAYA, KOVİD-19 SANAL KONFERANSINA KATILACAK

İlginizi Çekebilir


İzmir Özel Can Hastanesi, sağlıkta kalitesini çalışanlarıyla kutladı

Bireysel ve toplumsal sağlığa dair olumlu ilklere imza atmak için Aralık 2017´de yola çıkan İzmir Özel Can Hastanesi, sağlıkta kalite standartları denetiminde elde ettiği başarıyı ve 14 Mart Tıp Bayramını tüm personelinin katılımıyla İzmir Arena´da kutlad

Bireysel ve toplumsal sağlığa dair olumlu ilklere imza atmak için Aralık 2017´de yola çıkan İzmir Özel Can Hastanesi, sağlıkta kalite standartları denetiminde elde ettiği başarıyı ve 14 Mart Tıp Bayramını tüm personelinin katılımıyla İzmir Arena´da kutladı.  ?Seninle Mümkün? sloganıyla düzenlenen kutlamada konuşan İzmir Özel Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Muzaffer Keskiner, ?Toplumsal sağlıkta, tüm sağlık personellerinin özverili çalışmalarının ne kadar değerli olduğunun bir kez daha anlaşıldığı bugünlerde 14 Mart Tıp Bayramı ayrı bir önem taşıyor. Biz hekimler ve sağlık hizmetleri sunan tüm arkadaşlarımız koşullar ne olursa olsun her zaman hizmete hazırız. Can yoldaşı olarak, içinde bulunduğumuz bu zor günlerde de yanınızdayız. Bunu yaparken kalite anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermediğimizi de bir kez daha kanıtladık. Tüm can yoldaşlarına teşekkür ederim. İyi ki varsınız!? dedi. 

Can Sağlık Grubu Yönetim Kurulu üyeleri Op.Dr.Yener Bakan ve uzman doktor Hüseyin Kaşıkçı, Salihli Can Hastanesi Genel Müdürü Umutcan Keskiner ve İzmir Özel Can Hastanesi Genel Müdürü Dr.Göksel Ensari´nin de katıldığı yemekte, sağlıkta kalite standartlarında uluslararası hedeflerle yürümeye devam edileceği vurgulandı. 

İzmir Özel Can Hastanesi sağlıkta kalite standartları denetiminde 95,85 puan alarak, İzmir´deki en yüksek puanı alan özel hastane oldu. 

1.resimaltı

(Soldansağa) Dr.Hüseyin kaşıkçı, Dr.Yener  Bakan, Dr.Muzaffer Keskiner, Dr. Göksel Ensari tüm İzmir Özel Can Hastanesi personeline teşekkür ettiler.