1

Askıda Fatura İzmir’de

2

BALIK HALİ ESNAFINDAN BİZ VARIZ DAYANIŞMASINA DESTEK

3

Çiftçiler Günü’nde Başkan Soyer sırtında küfeyle enginar hasadına katıldı

4

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLİM KURULU “AVM’LER AÇILMAMALIDIR”

5

OLAĞANÜSTÜ SÜREÇTE, İNSANÜSTÜ GAYRET...

6

2020 “HEMŞİRE VE EBE YILI”

7

İzmir Barosu'ndan bilgilendirme

İlginizi Çekebilir


İZMİR TİCARET BORSASI ÇALIŞANLARI 6. GELENEKSEL AİLE GÜNÜ´NDE BİR ARADA

Çalışanlarının motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak, kurum içi iletişimi sağlayarak takım olma ve aidiyet duygusunu artırmak amacıyla çeşitli etkinliklere imza atan İzmir Ticaret Borsası, çalışanları ve aileleri için her yıl düzenlediği Geleneksel Aile

Çalışanlarının motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak, kurum içi iletişimi sağlayarak takım olma ve aidiyet duygusunu artırmak amacıyla çeşitli etkinliklere imza atan İzmir Ticaret Borsası, çalışanları ve aileleri için her yıl düzenlediği Geleneksel Aile Günü organizasyonunun altıncısını gerçekleştirdi. 28 Eylül 2019 Cumartesi günü Çeşme´de gerçekleştirilen ve Borsa yöneticileri ile çalışanlarının aileleriyle birlikte katıldıkları etkinlikte tüm gün süren eğlenceli aktiviteler ve aile olimpiyatları düzenlendi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan İzmir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Dr. Erçin Güdücü ?Aile günümüz; 128 yıllık geçmişiyle köklü bir kuruluş olan ve geleneklerine büyük önem veren Borsamızda, çalışanlarımız arasında kurumsal aidiyeti güçlendirmek adına oldukça önem teşkil ediyor. Bu amaç doğrultusunda düzenlediğimiz etkinlikler birçok Oda/Borsa için de örnek uygulama oldu.  Özellikle, hizmet kuruluşlarında en kıymetli sermayenin insan kaynağı olduğunun farkındayız. Aile Günü etkinliğimiz yaşantımıza güzel anılar eklemek, birbirimizi iş haricindeki bir ortamda yeniden keşfetmek, ailelerimizin ve çocuklarımızın kaynaşması, yaşam stresinden uzaklaşmak ve motivasyonumuzu artırmak adına çok önemli katkılar sağlıyor. Yönetim Kurulumuza bize sağladıkları bu imkân için, çalışanlarımıza da katılımları için teşekkür ediyoruz? dedi.

 

Açılış konuşmasının ardından katılımcılar tarafından oluşturulan takımlar ve bireysel oyunların yer aldığı Borsa Survivor, saha ve bilgi yarışmaları ile tavla turnuvası düzenlendi. Tavla Turnuvasında Hakan Alhan,  Borsa Survivor büyükler kategorisinde Yıldızlar Grubu, çocuklar kategorisinde Fortnite Grubu, masa langırtında Tescil Gücü ve şarkı bilgi yarışmasında ise şampiyonluğu Şazam takımı elde etti. Tüm gün süren eğlenceli aktivitelerin sonucunda turnuvaları kazananlara İzmir Ticaret Borsası yöneticileri tarafından madalya takdimi yapıldı. Etkinliğin sonunda İzmir Ticaret Borsası ailesi, günün anısına toplu fotoğraf çektirerek mutlu anlarını ölümsüzleştirdi.