1

BAŞKAN MEDENİ ERDEM,EVLERİMİZDEN ÇIKMASAKTA GÖNÜLLERİMİZ BİR

2

Abdullah Gül'den Remzi Albayrak'a destek mesajı

3

"Bir Buluşma Bir Millattır"

4

BAŞKAN MEDENİ ERDEM’DEN TUNÇ SOYER’İN ÇAĞRISINA DESTEK

5

Dünya İzmirliler Günü (03.05)

6

MÜSİAD İzmir’den 3 Milyon TL Destek

7

İZMİR KAHVECİLER ODASI BAŞKANI " YETKİLİLER MAAŞLARINI EKSİKSİZ ALIYOR, ESNAFIMIZLA İLGİLİ SAĞLIKLI DÜŞÜNEMİYOR."

İlginizi Çekebilir


İZMİR KAHVECİLER ODASI BAŞKANI " YETKİLİLER MAAŞLARINI EKSİKSİZ ALIYOR, ESNAFIMIZLA İLGİLİ SAĞLIKLI DÜŞÜNEMİYOR."

Son günlerde yaşadığımız ve hepimizin günlük hayatında var olan bir çok şeyden ve kısmi olarak ta özgürlüklerimizden feragat ettiren Koronavirüs (Covid 19) illeti, toplumun her kesimini olduğu gibi kahveci esnafını da vurdu.

Son günlerde yaşadığımız ve hepimizin günlük hayatında var olan bir çok şeyden ve kısmi olarakta özgürlüklerimizden feragat ettiren Koronavirüs (Covid 19) illeti, toplumun her kesimini olduğu gibi kahveci esnafını da vurdu.

Son günlerde yaşadığımız ve hepimizin günlük hayatında var olan bir çok şeyden ve kısmi olarakta özgürlüklerimizden feragat ettiren Koronavirüs (Covid 19) illeti, toplumun her kesimini olduğu gibi kahveci esnafını da vurdu. Biliyorsunuz ki halkımızın toplu olarak bulunduğu, kahvehaneler, kıraathaneler, çay ocakları, kafeler, restoranlar, internet kafeler, oyun salonları vb yerler kapatılarak insanların birbiri ile temas etmelerine engel olunmaya çalışıldı. İzmir Kahveciler Esnaf Odası Başkanı olarak esnaflarım adına şunları söylemek istiyorum. Esnafımız hakkında karar veren yetkililer, ayın birinde ATM ye kartı sokup maaşını eksiksiz olarak alıyor ve esnafımızı içinde bulunduğu durumu sağlıklı olarak düşünemiyorlar. 23 gündür kapalı olan esnafımız, yanında çalıştırdıkları personeli ile birlikte, yetkililerden bir an önce sesimize kulak vermesini istiyoruz. Kapalı bütün işyerlerinin devlet güvencesi altına alınması, kapsamlı bir sicil affı, vergi levhası olan herkese faizsiz kredi verilmesi, bütün işyerlerine kira desteği verilmesi ve diğer taleplerimizin biran önce hayata geçirilmesini istiyoruz. İş yerleri kapalı olan kahveci esnafımız çok zor durumdadır. Sıkıntılarını iletmek için bizleri telefonla arıyorlar, odamıza geliyorlar. Bizlerde elimizden geldiğince onları dinliyoruz ve yaşanan sorunları, birlik başkanımız, federasyonumuz, konfederasyonumuz dahil bütün yetkililere yazılı ve sözlü olarak iletiyoruz. Yaşadığımız bu illetten bir an önce kurtulmayı diliyor ve her zaman "EVDE KAL TÜRKİYEM" diyoruz. Yerel ve genel yöneticilerimizden taleplerimizi, bugüne kadar her koşulda sesimiz olan siz değerli basın mensupları ile de paylaşıyoruz. Bilgilerinize sunulur.

 

Saygılarımla

 

İSMAİL HAKKI KIRDI

 

İzmir Kahveciler Odası

 

Başkanı