1

BEKO: ÇOCUK İŞÇİLİĞİ ARTIYOR

2

Bağımsızlık Mücadelemiz, Besleme Kalemşörlerin Dil Uzatabileceği Bir Değer Değildir!

3

TBMM GENEL KURULU TOPLANAMADI

4

TBMM GENEL KURULU TOPLANDI

5

ADALET KOMİSYONUNDA İNFAZ DÜZENLEMESİ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

6

TBMM GENEL KURULU TOPLANAMADI

7

11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN ORTAK AÇIKLAMA: “DEĞİL ELİMİZİ, TÜM VÜCUDUMUZU TAŞIN ALTINA KOYMALIYIZ”

İlginizi Çekebilir


İZSMMMO E-Dönüşüm Toplantısı Urla´da Yapıldı.

İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İZSMMMO) ve üst birliği olan Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) işbirliği ile gerçekleşen Luca muhasebe yazılımı eğitim toplantısı Urla´da gerçekle

İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İZSMMMO) ve üst birliği olan Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) işbirliği ile gerçekleşen Luca muhasebe yazılımı eğitim toplantısı Urla´da gerçekleştirildi.

Toplantıya İzmir  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası saymanı Mehmet Kuzu, Luca eğitmeni Murat Çağatay, Urla temsilcisi Bülent Köklü ve Urla belediye Başkanı Burak Oğuz katıldı. Başkan Oğuz,  toplantının açılışında yaptığı konuşmada "Türkiye´de hayata geçirilen         e-fatura ve e-defter gibi e-dönüşüm süreçlerinde Luca muhasebe yazılımı mali müşavirlere çok büyük avantajlar sağladı. TÜRMOB mevzuattaki yenilikleri Luca muhasebe yazılımı projesiyle biz mali müşavirlere en hızlı şekilde kullanma olanağı sundu. Bir Mali müşavir olarak bugün sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Aramızda gençleri görmek mesleğimiz adına sevindirici. Gerçekleşen eğitimlerin ve yeniliklerin mesleğimiz adına iyi sonuçlar çıkarmasını dilerim. Ayrıca eğitimde emeği geçen herkese teşekkür ederim? dedi.