1

BAŞKAN MEDENİ ERDEM,EVLERİMİZDEN ÇIKMASAKTA GÖNÜLLERİMİZ BİR

2

Abdullah Gül'den Remzi Albayrak'a destek mesajı

3

"Bir Buluşma Bir Millattır"

4

BAŞKAN MEDENİ ERDEM’DEN TUNÇ SOYER’İN ÇAĞRISINA DESTEK

5

Dünya İzmirliler Günü (03.05)

6

MÜSİAD İzmir’den 3 Milyon TL Destek

7

İZMİR KAHVECİLER ODASI BAŞKANI " YETKİLİLER MAAŞLARINI EKSİKSİZ ALIYOR, ESNAFIMIZLA İLGİLİ SAĞLIKLI DÜŞÜNEMİYOR."

İlginizi Çekebilir


JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL İZMİR

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği ;?Aktif vatandaşlar için önde gelen küresel ağ olmak.´ vizyonuna ulaşmak ve ´Gençlerin yetişmesi için fırsatlar sunarak, toplumun pozitif gelişimine katkı sağlamak.´ misyonunu gerçekleştirmek için 1915 yılında,

    Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği ;?Aktif vatandaşlar için önde gelen küresel ağ olmak.´ vizyonuna ulaşmak ve  ´Gençlerin yetişmesi için fırsatlar sunarak, toplumun pozitif gelişimine katkı sağlamak.´ misyonunu gerçekleştirmek için 1915 yılında, Amerika´nın St. Louis kentinde kurulan  Junior Chamber International (JCI) organizasyonunun Türkiye organizasyonudur. 

     18-40 yaş arasındaki genç aktif vatandaşların oluşturduğu kar amacı gütmeyen bu uluslararası sivil toplum kuruluşu bugün, dünya üzerinde 104 yılı, Türkiye´de ise 32 yılı aşmış köklü bir geçmişe sahiptir.
      Junior Chamber International (JCI) organizasyonu 2017 yılı itibariyle dünyanın 128 ülkesinde 5.000´den fazla şubesi ve 200.000´e yaklaşan üye sayısı, 2 milyon mezunu ile faaliyet gösteren liderlik ve girişimcilik organizasyonu dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biridir.

 

"BM HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA PROJELER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

       Birleşmiş Milletler bünyesinde, özel danışman statüsünde yer alan ilk sivil toplum kuruluşudur.Logosunda yer alan kalkan sembolü ?koruyan ve savunan kişi? yi temsil etmekle birlikte Birleşmiş Milletlerin logosunda kullanılan sembolün aynısıdır. JCI, Birleşmiş Milletler´in bu logonun kullanımı için izin verdiği tek sivil toplum örgütüdür.

       JCI İzmir 2019 yılı başkanı Aybeniz Altın ? İzmir´de  aktif vatandaşlar yetiştirmenin yanı sıra, gençlerin gelişimi için fırsatlar sunmak, ülkemizin büyümesine katkı sağlamak istiyoruz´ dedi.

       JCI İzmir 2019 Başkanı Aybeniz Altın ve Başkan Yardımcısı Aral Özer, Çiğli Belediye Başkanı Sayın Utku Gümrükçü´yü makamında ziyaret etti. Belediye olarak gençlerin gelişimini destekleyen Çiğli Belediye´si ile ortak projeler ve stratejiler üzerine bir görüşme sağlandı. Değerli görüşme için ve stratejik destek için kendilerine teşekkürü borç biliriz.