1

NAKLİYECİLER SİTESİNE NEŞTER

2

İLK KADIN BAŞKANA TEBRİK ZİYARETİ

3

THE CRATON HOTEL’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BÜYÜK DESTEK

4

ROMAN MİLLETVEKİLİ PURÇU, “ROMANLAR KORONA SALGININA KARŞI ÇARESİZ”

5

BAŞKAN SOYER’DEN İKİ HAFTA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI ÖNERİSİ

6

İZMİR’DE TAKSİLERE SIKI DENETİM

7

İZSU İHALELERİ ELEKTRONİK ORTAMDA YAPILACAK

İlginizi Çekebilir


KAR-İŞKAD´LI KADINLARDAN SÜREKLİ´YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Karşıyaka İş Kadınları Derneği KAR-İŞKAD, AK Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli´ yi ziyaret ederek plaket sundu.

Karşıyaka İş Kadınları Derneği KAR-İŞKAD, AK Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli´ yi  ziyaret ederek plaket sundu.

KAR-İŞKAD Başkanı Nil Güneri ve dernek yönetim kurulu üyeleri, derneğin faaliyet alanlarında tamamlanmış olan çalışmalar ile gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi verildi 

Sosyal Sorumluluk projelerinin toplumsal yaşamdaki birlik ve beraberliğe önemli katkıları olduğunu dile getiren Başkan Sürekli ?Anne şefkati ve hassasiyeti ile önemli sosyal projelere imza atan KAR-İŞKAD´ a teşekkür etti. Toplumsal gelişime katkı sunacak projelerinizde KAR-İŞKAD´a destek vermeye hazırız. Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum? dedi.

KAR-İŞKAD Başkanı Nil Güneri ise ?2016 yılından itibaren Karşıyakalı iş kadınları olarak, her yıl Yönetim Kurulu ve üyelerimizle belirlediğimiz konularda proje çalışması yapıyoruz. Toplumsal gelişime katkı sağlayabilmek için çaba gösteriyoruz. Dernek faaliyetlerimize gösterdiği ilgi ve duyarlılığı için Ak Parti İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli Beyefendi´ye teşekkür ediyorum. Kendilerine bizim projelerimize verdiği destek için bir teşekkür plaketi sunduk? dedi.