1

Evden, “Evde kal”ı resmettiler!

2

BUCA BELEDİYESİ SEMT EVİNİN KAPILARINI MASKE ÜRETİMİ İÇİN AÇTI

3

KONAK MOBİL MUTFAK YOLA ÇIKTI

4

KARŞIYAKA’NIN PAZAR YERLERİNDE ‘KORONA’ DENETİMİ!

5

Çöp konteynırlarına yıkama ve dezenfekte

6

Bornovalı şoförlere koronadan korunma paketi

7

Yalnızlıkla Mücadele Hattı

İlginizi Çekebilir


Karabağlar’da koronavirüse karşı gece gündüz önlem

Karabağlar Belediyesi, tüm dünyayı tehdit ve tedirgin eden koronavirüs salgınına karşı önlemlerini gece gündüz sürdürüyor. Bu kapsamda kurulan özel ekipler, ilçenin farklı mahallelerinde gece geç saatlere kadar dezenfekte çalışmaları yapıyor.

Karabağlar Belediyesi, tüm dünyayı tehdit ve tedirgin eden koronavirüs salgınına karşı önlemlerini gece gündüz sürdürüyor.

Bu kapsamda kurulan özel ekipler, ilçenin farklı mahallelerinde gece geç saatlere kadar dezenfekte çalışmaları yapıyor. Üçkuyular Mahallesi’nden başlayan ve ilçe genelinde devam edecek çalışmalar, özellikle yurttaşların evde oldukları akşam saatlerinde gerçekleştiriliyor.

Gündüz saatlerinde de cadde ve sokaklar, program dahilinde ilaçlı sularla dezenfekte ediliyor.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, salgının ülkemize sıçramasının ardından gerekli önlemleri almaya başladıklarını vurgulayarak, “Olanaklarımız ölçüsünde ve personelimizin özverili çabalarıyla, gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızdan, özellikle de risk grubunda olanlardan isteğimiz, zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamaları” dedi.