1

ÇANAKKALE BOŞNAK ŞEHİTLERİ ANITI- İLGİLİLERİ GÖREVE ÇAĞRIMIZDIR!

2

ÇANAKKALE’DE ŞEHİT OLAN BOŞNAKLARIN KEMİKLERİNİ SIZLATMAYIN!

3

Ege Finans Derneği’nden piyasalara sakinlik uyarısı

4

HAYALLER HAYAT OLSUN YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BORNOVA KAHMAKAMINI ZİYARET ETTİ

5

İzmir Bosna Sancak Derneği’nden sosyal projelere devam

6

BOŞNAK BÖREĞİ ?KADIN FESTİVALİ´NE DAMGASINI VURDU

7

Gültepe Makedonya GöçmenleriGölcük Bozdağ Birgi Kültür Gezisi

İlginizi Çekebilir


LİONS DERNEKLERİ´NDEN KAN BAĞIŞI

Uluslarası Lions Dernekleri 118 R Yönetim Çevresi ve Kızılay´ın beraber yürüttüğü ?Sevdiklerimize Önce Kan, Sonra Can Verelim? kampanyası dahilinde Park Bornova Yaşam Merkezi´nde kan ve kök hücre bağışı etkinliği düzenledi.

Uluslarası Lions Dernekleri 118 R Yönetim Çevresi ve Kızılay´ın beraber yürüttüğü ?Sevdiklerimize Önce Kan, Sonra Can Verelim? kampanyası dahilinde Park Bornova Yaşam Merkezi´nde kan ve kök hücre bağışı etkinliği düzenledi.

2018-2019 Hizmet Dönemi Kan ve Organ Komitesi olarak gerçekleştirilen kan verme etkinliğinde 25 ünite kan toplanıldı. Kan ve kök hücre bağışının Uluslararası Lions Dernekleri´nin çok önem verdiğini vurgulayan Lions Enstitüsü Sekreteri ve Ortaklar Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Özdanon, bir kan bağışının üç canı kurtardığını söyledi. Kan bağışı konusunda farkındalık yaratmak için Uluslararası Lions Dernekleri olarak çaba gösterdiklerini dile getiren Özdanon, ?Bizleri bu güzel etkinlikte yalnız bırakmayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İhtiyaç durumunda kan tesis edebilmek için mücadele eden Kızılay ile birlikte çok güzel bir etkinliğe imza attık. Kan ve kök hücre bağışının yaygınlaşması için bilinçlendirme çalışmalarımız devam edecek? dedi.

Üyelerin ilgisi yüksek

Kan ve kök hücre bağışına 2006-2007 Dönemi Konsey Başkanı Pcc Aysel Öztezel, Genel Yönetmen Kemal Cenberci, 6. Bölge Başkanı Hakan Civan, Lions Enstitüsü Sekreteri Yakup Özdanon, Kan ve Organ Komitesi Başkanı Gülser Korkmazer Öğretmenoğlu,  Atatürk Platformu Başkanı Yadol Gürkan, Lions Bilgi Koordinatörü Şefika Demirkan, Hayvan Hakları Koordinatörü Lale Özdanon, Uluslarası Yazışma Komitesi Başkanı Selma Özdemir Akın, İzmir Agora Lions Kulüp Başkanı Dilek Yavuz, İzmir Alsancak Kulüp Başkanı Görkem Mercan, İzmir Alsancak Kulüp Saymanı Ali Şengül, İzmir Atakent Kulüp Başkanı dilGülten Çelik, İzmir Bayraklı Smyrna Kulüp Başkanı Enver Efendioğlu, İzmir Belkahve Bornova Geçmiş Dönem Başkanı Şükriye Gökçen Kavcar, İzmir Buca Kulüp üyeleri, 118 K Gölcük Lions Kulüp Geçen Dönem Başkanı Lerzan Kahvecioğlu, İzmir Gündoğdu Kulüp Başkanı Ayşe Dağcı Yersu, İzmir Körfez Lions Kulüp Küresel Hizmet Takım Üyesi Refik Dinç, İzmir Yalı Lions Kulüp Başkanı Haluk Keresteci, İzmir Çeşme Metropolis Sekreteri Senem Özcan ve İzmir Çeşme Metropolis Seval Alyürek katıldı.