1

LADES İDDİASI SAYESİNDE HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

2

GENÇ DJ MAHMUT GÖRGEN ARADIĞI SESİ BULDU

3

Güzellik Fuarının Sunucusu Burçin Parasayar´dı

4

Ayça ve Cem bu kez "Ya Da Öldür" diyecek.

5

ELİF EROL´dan Eski Eltisi GÜLBEN ERGEN´e BOMBA GİBİ CEVAP ?KİM O??

6

AŞK DOLU SEVGİLİLER GÜNÜ AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ´NDE KUTLANDI!

7

MÜSLÜM GÜRSES iLE DÜET YAPAN YAĞMUR ACAR´DAN ?ÇAL BE KEMANCI?

İlginizi Çekebilir


Mahmut Görgen Başarılarını Yeni Remix Çalışmasıyla Perçinledi

Sahne aldığı konser ve partilerdeki başarılı canlı performanslarından dolayı gündemden düşmeyen Mahmut Görgen, "Shades Of Grey" isimli şarkısıyla iyi bir çıkış yakalamış olan Delaney Jane ile bir remix çalışması yaptı.

Sahne aldığı konser ve partilerdeki başarılı canlı performanslarından dolayı gündemden düşmeyen Mahmut Görgen, "Shades Of Grey" isimli şarkısıyla iyi bir çıkış yakalamış olan Delaney Jane ile  bir remix çalışması yaptı.

 

Yakın bir zaman içerisinde yaz konserlerinin başlayacağı ve aynı zamanda klip çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkacağı konusunda paylaşımlar yapmayı sürdüren Mahmut Görgen, single öncesi sürpriz başlığıyla Delaney Jane - Grey isimli şarkısına yaptığı remix çalışmasını paylaştı.

 

Ayrıca Mahmut Görgen´e ait olan 2 farklı single çalışması da Spotify ile birlikte Deezer ve iTunes gibi dijital platformların yanında sosyal medya hesaplarında ve web sayfasında da yer alıyor.

 

Mahmut Görgen Kimdir?

 

Mahmut Görgen 1991 senesinde İstanbul´da dünyaya geldi. Müziğin hiç bir zaman eksik olmadığı bir ailede büyüdü. Son senelerde yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde pek çok otel, beach club, konser ve özel organizasyonlarda DJ olarak performans gösterdi ve performanslarına hala devam ediyor.