1

İMAMOĞLU’NA BEYLİKDÜZÜ BAŞKANLIĞI DÖNEMİ İÇİN 27 SORUŞTURMA

2

AYVALIK’TA KAPIDA ÖDEME DÖNEMİ BAŞLADI

3

Kartal’ın Parkları Çocuklar İçin Hazır

4

DOĞA TAHRİBATI SÜRÜYOR, BİR HANÇER DE NARMAN PERİ BACALARINA

5

Kartal Belediyesi Hemşireleri Unutmadı

6

İSTANBUL BBSK: “İNSAN SAĞLIĞINI ŞAMPİYONLUKLARDAN ÖNDE TUTUYORUZ”

7

İBB MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ GÜNDEMLE TOPLANDI

İlginizi Çekebilir


MARMARİS´TEN VALİ GİTTİ YAZAR OLARAK DÖNÜYOR

Gerçek Devlet Adamı Özlediğine Kavuşuyor!..

Marmaris´te 1998´de başladığı Kaymakamlık görevinden 2003 yılında terfi ederek Osmaniye Valisi olarak ayrılan Vali İsa Küçük,  ?Şiirin Öteki yüzü Fotoğraf Sergisi? ile bu kez sanatçı kimliğiyle, Marmarisliler´le buluşacak.
    Vali İsa Küçük´ün şiirleri ve onlardan esinle Ahmet Özer Başoğlan´ın çektiği fotoğraflardan oluşan   Şiirin Öteki yüzü Fotoğraf Sergisi, 23 Eylül´de Saat 17:00de Marmaris kalesinde açılacak.
      Marmaris Halkına olan özlemini, selamlarını ileten ve halen Merkez Valisi olan İsa Küçük tüm Marmarislileri beklediğini söylediği sergi için yaptığı davette;  ? Sergimiz bir yanı ile fotoğraf, bir yanı ile şiir sergisi.  Sanatın farklı yansımalarını bir sergide buluşturma ve bir duyguda harmanlama çabasıdır.
      Her iki sanat ve sanatçı ayrı ayrı değerler olmakla birlikte birlikteliğin uyumu içerisinde yeni bir eser meydana getirmişlerdir. Bu ortak eser,  tam olarak bu sergide vücut bulmaktadır. Bu özelliği ile de şehrin kültürel dokusuna ve estetiğine katkıda bulunacağına, daha da önemlisi gençlerin ufuklarını genişleteceğine ve sanat ile ilgilenen herkes için farklı anlamlar ve heyecanlar yaratacağına inanıyoruz. ? dedi. AjansCANKA mı