Anahtar Kelimeler: Çiçekleri evden eğitime başladı!
1

MENEMEN BELEDİYESİ, KONUK EVİ’Nİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AÇTI

2

NARLIDERE’DE KÖŞE BUCAK DEZENFEKSİYON!

3

#EVDEKAL BORNOVA, E-BELEDİYECİLİK YANINDA

4

KARŞIYAKA’DA ARALIKSIZ ‘KORONA’ MESAİSİ

5

EFES SELÇUK HALK PAZARINDA SIKI ÖNLEMLER

6

URLA’DA YAŞLILARA VE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EVE HİZMET

7

DOKTOR BAŞKAN SAHADA!

İlginizi Çekebilir


Nar Çiçekleri evden eğitime başladı!

Narlıdere Belediyesi, Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında, belediyeye ait Nar Çiçekleri Anaokulu için de uzaktan eğitime başladı. Kreşe devam eden öğrenciler, öğretmenleri tarafından hazırlanan program kapsamında müfredatı evden uygu

Narlıdere Belediyesi, Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında, belediyeye ait Nar Çiçekleri Anaokulu için de uzaktan eğitime başladı. Kreşe devam eden öğrenciler, öğretmenleri tarafından hazırlanan program kapsamında müfredatı evden uygulamaya başladı.

 

EĞİTİME EVDEN DEVAM!

Nar Çiçekleri Anaokulu’nun uzman öğretmenleri tarafından hazırlanan ‘ev etkinlikleri’ ailelere ulaştırıldı. Anaokuluna devam eden minik öğrenciler; eğitimlerinden geri kalmamak adına eğitici etkinlikleri –anne babaların gözetiminde- uygulamaya başladı. Evden eğitim programının, öğretmenler tarafından günlük ve haftalık olarak ailelere ulaştırılacağı belirtildi.

 

“EĞİTİM İHMAL EDİLEMEZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Zor günlerden geçiyoruz. Koronavirüse karşı gerekli tedbirleri alıyoruz. Bu süreçte çocuklarımızın eğitimlerini ihmal etmemiz mümkün değil. Nar Çiçekleri Anaokulu’na devam eden çocuklarımız için hazırlanan eğitim programı ile uzaktan derslerimize devam ediyoruz. Ailelerin de bu konuya özen göstermesini diliyoruz” dedi.