1

Tasarım Harikası Hyundai Yeni Elantra Tanıtıldı.

2

Hyundai Elantra ?Parametrik Dinamik? Bir Tasarımla Geliyor.

3

Hyundai SUV Ailesine Taze Kan Geliyor.

4

Daha şık, Daha Güvenli ve Daha Verimli Hyundai i30

5

Hyundai i20: Etkileyici Tasarım İleri Teknolojiyle Buluşuyor.

6

İzmir´in Lideri Fiat! Poyraz Otomotiv´e liderlik ödülü

7

YEPYENİ ELEKTRİKLİ BİR KONSEPT: HYUNDAİ PROPHECY

İlginizi Çekebilir


NASA ve Oxford´la bilime yolculuk serüveni devam ediyor?

Mektebim Science E-Education (M-SEE) modelinin Silikon Vadisi´nden sonra ikinci E-Konferansı, Bilime Yolculuk Projesi kapsamında NASA&Oxford´la gerçekleşti. NASA ve Oxford´dan bilim insanları,

Mektebim Science E-Education (M-SEE) modelinin Silikon Vadisi´nden sonra ikinci E-Konferansı, Bilime Yolculuk Projesi kapsamında NASA&Oxford´la gerçekleşti. NASA ve Oxford´dan bilim insanları, Mektebim Okulları´nın tüm kampüslerine eş zamanlı bağlanarak online ortamda Astronomi ve Uzay Bilimleri dersi anlatarak, öğrencilerin uzayla ilgili sorularını yanıtladı.

ABD Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA)´ dan  Dr. Umut Yıldız, Oxford Üniversitesi´nden Astrofizikçi Dr. Selçuk Topal, öğrencilerle Güneş, Ay, Gezegenler, Yıldızlar ve uzayla ilgili bilgileri paylaştılar. Derste yıldızların oluşumu, gözlem yöntemleri, öte gezegenler ve son yıllarda yapılan uzay çalışmalarından da bahseden bilim insanları, dersin sonunda öğrencilerin yazılı ve sözlü sorularına yer verdi. İstanbul´da bulunan kampüslerle aynı anda Tekirdağ Çorlu, Ankara, Adana, İzmir, Yalova, Yozgat kampüslerinin de katıldığı online dersler belirli periyotlarda devam edecek.