Anahtar Kelimeler: ONBİN FİDAN BAĞIŞLANDI
1

Askıda Fatura İzmir’de

2

BALIK HALİ ESNAFINDAN BİZ VARIZ DAYANIŞMASINA DESTEK

3

Çiftçiler Günü’nde Başkan Soyer sırtında küfeyle enginar hasadına katıldı

4

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLİM KURULU “AVM’LER AÇILMAMALIDIR”

5

OLAĞANÜSTÜ SÜREÇTE, İNSANÜSTÜ GAYRET...

6

2020 “HEMŞİRE VE EBE YILI”

7

İzmir Barosu'ndan bilgilendirme

İlginizi Çekebilir


ONBİN FİDAN BAĞIŞLANDI

Geçtiğimiz Ağustos ayında İzmir´in 5 farklı bölgesinde çıkan orman yangını sonucu 5 bin hektara yakın alan yanmış, kent tarihinin en büyük yangınlarından biri sonrası Ege Orman Vakfı ?HEDEF 1 MİLYON FİDAN? adıyla bir bağış kampanyası başlatmıştı. Kamuoyun

Geçtiğimiz Ağustos ayında İzmir´in 5 farklı bölgesinde çıkan orman yangını sonucu 5 bin hektara yakın alan yanmış, kent tarihinin en büyük yangınlarından biri sonrası Ege Orman Vakfı ?HEDEF 1 MİLYON FİDAN? adıyla bir bağış kampanyası başlatmıştı. Kamuoyunda büyük destek gören kampanyaya Kütaş Grup bünyesinde bulunan firmaların yöneticileri, çalışanları ile iş ortakları ve paydaşları da 10 bin fidan bağışladı.

 

Yaşanan üzücü olay ve Kütaş Grubu´nun Ege Orman Vakfı kampanyasına bağışı hakkında açıklama yapan Kütaş Grup Genel Müdürü Ufuk Begisi; Ege Bölgesi´nin tarımsal faaliyetler kapsamında lider firması olarak Kütaş Grubun 40 yıldır ekmeğini topraktan kazandığını, son yaşanan yangının kendilerini derinden üzdüğünü ve Ege Orman Vakfı kampanyasına bu sebeple seyirci kalamayacaklarını ifade etti.

 

Kütaş Grup, yöneticileri ve çalışanları dışında birçok paydaş ve iş ortağını organize ederek bağışta bulunmalarına da vesile oldu. Bağış dışında firma çalışanlarının gönüllü olarak fidan dikim faaliyetine katılmak istedikleri de belirtildi.