1

HYUNDAİ ASSAN PLANLI OLARAK ÜRETİME ARA VERİYOR.

2

Tasarım Harikası Hyundai Yeni Elantra Tanıtıldı.

3

Hyundai Elantra ?Parametrik Dinamik? Bir Tasarımla Geliyor.

4

Hyundai SUV Ailesine Taze Kan Geliyor.

5

Daha şık, Daha Güvenli ve Daha Verimli Hyundai i30

6

Hyundai i20: Etkileyici Tasarım İleri Teknolojiyle Buluşuyor.

7

İzmir´in Lideri Fiat! Poyraz Otomotiv´e liderlik ödülü

İlginizi Çekebilir


Otomotiv sektörü 5. kez İstanbul´da buluşuyor...

Otomotiv sektörünün önde gelen isimleri ve lider firmaları 4-5 Ekim´de İstanbul´da düzenlenen Dünya Otomotiv Konferansı´nda buluşacak.

Aralarında Almanya, İtalya, İngiltere, Japonya, İspanya, İran, Bulgaristan başta olmak üzere 40´ın üzerinde ülkeden çok sayıda konuğun yer alacağı Konferans, iki gün boyunca 800 katılımcı ve 80´in üzerinde konuşmacı ile gündemi belirleyecek.

Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen ve düzenlendiği günden bu yana Türkiye´nin en etkili otomotiv konferanslarından biri olan Dünya Otomotiv Konferansı WAC 2018, dünyanın ve Türkiye´nin önde gelen marka ve isimlerinin katılımıyla sektörün nabzını tutacak. 4-5 Ekim tarihleri arasında Wyndham Grand Levent´te yapılacak Konferans boyunca otomotiv sektöründeki global dönüşüme yoğunlaşılacak, yerli ve yabancı sektör liderleri global gelişmeleri ve yeni trendleri ele alacak.

Dev dünya markaları katılıyor

Aisin, Anadolu Isuzu, Autoliv, BASF, BMC, BNP Paribas, Borcelik, Borusan Lojistik, BP, Brisa Bridgestone, CMS, Continental, Daimler, EY, Facebook, Farplas, Garanti, Google, Groupe Renault, Hattat Holding, Hyundai, Karsan, Magna, MAN, Maxion Wheels, NIO, Otokar, Ricardo, Siemens, Temsa, Tofas Fiat, VMware, Volkswagen AG gibi dünya devi markaların katılımıyla gerçekleşecek Konferans´ta, bu markalarının yanı sıra sektöre yön veren ana üretici ve tedârikçi firmalar, kamu kuruluşları ve STK´lar bir araya gelecek.

Yerli otomobil, Endüstri 4.0 ve dijitalleşme

Aralarında Almanya, İtalya, İngiltere, Japonya, İspanya, İran, Bulgaristan başta olmak üzere 40´ın üzerinde ülkeden çok sayıda katılım beklenen Konferans´ta, Üretimin Geleceği, Türkiye´nin Ulusal Otomobil Projesi, Dijitalleşme, Endüstri 4.0, Akıllı Tedarik Zinciri ve Lojistik, Elektrikli Araçlar, Mobilite ve Akıllı Şehirler ile sektöre damgasını vuracak yeni gelişmeler ve iş modelleri tartışılacak.

800 katılımcı ve 80´in üzerinde konuşmacı ile iki gün boyunca otomotiv sektörünün nabzını tutacak etkinlikte çok önemli konuşmacılar da yer alacak. Japonya´nın lider firmalarından NTT DOCOMO Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Takehiro Nakamura, Italya Maserati Endüstri 4.0 Yöneticisi Francesco Alfieri, Almanya Gestion (Valeo Brand) CEO´su Moritz Von Grotthuss ve BMW Grup firması Alphabet´in Yeni Pazarlar Direktörü Rüdiger Ebel, Mercedes Benz Türk CIO´su Gökçe Bezmez, Garanti Bankası Tüketici Finansmanı Direktörü Demet Yavuz, Iran Mammut Khodro Volkswagen Direktörü Nader V. Aghaei, Getaway Kurucusu Edgar Scholler gibi isimler sektördeki en son gelişmeler hakkında bilgiler verecek.

Sektörün öncülerinden Mercedes Benz Türk ve Garanti Bankası´nın Platinum Sponsor olarak yer aldığı zirvede; Icron, Omron, Universal Robotics, Borusan Lojistik gibi lider firmalar da farklı kategorilerde sponsor olarak yer alacaklar.