1

TBMM GENEL KURULU TOPLANAMADI

2

OSB’LERDEN KORONA’YA KARŞI FABRİKALARA UYARI AFİŞLERİ

3

ESİAD’DAN COVİD-19’A KARŞI ÖNERİ PAKETİ

4

CHP'Lİ YAVUZYILMAZ, ZONGULDAK'TA EN AZ 12 CORONAVİRUS POZITIF VAKASI BULUNDUĞUNU İLERİ SÜRDÜ

5

İKİ BAKAN, KORONAVİRÜS BİLİM KURULU TOPLANTISI’NIN ARDINDAN AÇIKLAMA YAPTI

6

TÜRK EĞİTİM VAKFI’NDAN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

7

2. YARGI PAKETİ MECLİS BAŞKANLIĞINA SUNULDU

İlginizi Çekebilir


SAADET PARTİLİ GENÇLERDEN KORONAVİRÜS ÇAĞRISI

Saadet Partisi İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Hazırbulan, koronavirüs salgınına karşı tedbirli olmanın herkesin vatandaşlık görevi olduğunu söyledi. Hazırbulan, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında dünyanın en önemli günde

Saadet Partisi İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Hazırbulan, koronavirüs salgınına karşı tedbirli olmanın herkesin vatandaşlık görevi olduğunu söyledi. Hazırbulan, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında dünyanın en önemli gündem maddesi olan koronavirüse ilişkin görüşlerini dile getirdi. 

Sağlık Bakanlığı’nın öncülüğünde alınan kararların ve uygulanan tedbirlerin oldukça yerinde olduğunu belirten Ahmet Hazırbulan, “Saadet Partisi Gençlik Kolları olarak alınan tüm önlemlere her sağduyulu vatandaşımız gibi destek veriyoruz. Salgın tehlikesi devam ettiği sürece kişisel hijyen konusuna özen göstermeye, zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaya ve bakanlığımızca alınan tüm kararlara hassasiyet göstermeye tüm halkımızı davet ediyoruz. Saadet Partisi olarak da en başından beri alınan tedbirler doğrultusunda hareket ediyoruz. Halkımızın sağlığını tehlikeye atmamak amacıyla gereken bütün önlemler partimizce alınmıştır. Ulusal ve yerel bazda tüm kitlesel programlarımız ertelenmiştir.” dedi. 

Ekonomik tedbirler de alınmalı

Bu süreç içerisinde birçok vatandaşın ekonomik olarak zor bir dönemden geçeceğine dikkat çeken SP Gençlik Kolları Başkanı Hazırbulan, “Ticari olarak kayıplar meydana gelecek ve halkımızın büyük çoğunluğunu etkileyecektir. Bu kayıpların bir nebze de olsa telafi edilebilmesi için Genel Başkanımızın da çağrısı doğrultusunda vergi indirimleri ve banka ödemelerinde ertelemeler yapılması önem arz etmektedir. Salgından etkilenen diğer ülkelerde uygulanan ekonomik tedbirlerden vatandaşımızın da faydalanabilmesi için hükümetimize çağrıda bulunuyoruz.” ifadelerini kullandı.