1

Demircan : "Onlar Hep Kahramandı"

2

MURAT ÖVÜÇ'TEN BÜYÜK İSYAN

3

DİKKAT MASKENİ TAKMADAN EVİNDEN BİLE ÇIKMA!..

4

Çok kullanımlı bez maskeye ihracat vizesi çıktı

5

Mutlu’dan esnafa dayanışma çağrısı… ‘Birbirimize cansuyu olalım’

6

TOPLUM OLARAK KORONAVİRÜS UYARILARINI GEÇ CİDDİYE ALDIK

7

GAZETECİLER İÇİN YENİ AB DESTEKLERİ

İlginizi Çekebilir


Sahne Tozu Tiyatrosu Oyuncuları Komik Para Oyununda ?Maskemi Takarım; Farkındalık Yaratırım? Dedi

LÖSEV´in öncü olduğu 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası´nda çocukların fiziki ve sosyal hayatlarında yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekmek ve onlara destek olmak amacı ile hafta boyunca "MASKEMİ TAKARIM; FARKINDALIK YARATIRIM" diyerek yapılan etkinlikler

LÖSEV´in öncü olduğu 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası´nda çocukların fiziki ve sosyal hayatlarında yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekmek ve onlara destek olmak amacı ile hafta boyunca "MASKEMİ TAKARIM; FARKINDALIK YARATIRIM" diyerek yapılan etkinliklere Sahne Tozu Tiyatrosu da katıldı. 

Etkinlik, Sahne Tozu Tiyatrosu´nun İzmir halkını tiyatro oyunları ile buluşturduğu Haldun Dormen Sahnesi´nde gerçekleştirildi. 

Komik Para oyunu ile perdelerini açan Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncuları, oyunun selamlama kısmında maskelerini takarak farkındalık yarattı. Selamlamadan sonra yapılan konuşmada ? 2-8 Kasım lösemili çocuklar haftasında maskemi takarım farkındalık yaratırım etkinliğine biz de destek oluyoruz. Çocukların bu zorlu süreçte kendilerini yalnız hissetmemeleri için her zaman yanlarında olalım? sözleri dile getirilirken seyirciler ayakta alkışladı.