1

YAŞAR TOPLULUĞU, HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BU ZOR GÜNLERDE DE ÜLKEMİZİN YANINDAYIZ.

2

SİBER SALDIRIYA DİKKAT!

3

İZMİR’DE PTT’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ÖDEMELER BAŞLIYOR

4

SUNEXPRESS KIŞ PROGRAMINI ERKEN AÇIKLADI

5

FRANCHİSE MARKET TÜRKİYE AVM KİRALAMALARINA YÖNELİK DESTEK

6

REYTİNGİ DEĞİL, SAĞLIĞI KORUYUN!

7

İzmir Tabip Odası Müge Anlı'yı RTÜK 'e şikayet etti.

İlginizi Çekebilir


SEÇİLMİŞ BAŞKANA “DUYGUSAL ŞİDDET” İSTİFA ETTİRDİ

Marmaris Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı İlkay Gözen: henüz bir yılı dolmadan kendisine; Kent Konseyi Başkanı ve bazı yönetim kurulu üyelerince, “Kadın Meclisini ötekileştirme, değersizleştirme ve çalışmaları engelleme, ve kesintisiz mobb

Marmaris Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı İlkay Gözen: henüz bir yılı dolmadan kendisine;  Kent Konseyi Başkanı ve bazı yönetim kurulu üyelerince, “Kadın Meclisini ötekileştirme, değersizleştirme ve çalışmaları engelleme, ve kesintisiz mobbingle duygusal şiddet uygulandığı” gerekçesiyle istifa etti.
Marmaris Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı İlkay Gözen İstifasıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada;” Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisinin 20.07.2019 tarihli olağan genel Kurul toplantısında 72 delegenin 43 oyu ile Kadın Meclisi Başkanı olarak göreve getirildim. Aynı genel kurulda Yürütme Kurulu üyeliklerine Nimet Atbin ve Oya Dirikcan seçilmişlerdir. Seçildiğim günden itibaren Kent Konseyi Başkanı ve bazı yürütme kurulu üyelerince Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisini ötekileştirme, değersizleştirme ve çalışmalarını engelleme operasyonu, antidemokratik yöntemler ve antidemokratik uslüp ile başlatıldı. Bu süreçte yapabildiklerimiz ve engellemelerle yapamadıklarımız arasında çırpınıp durduk. Alışık olmadıkları şey; kararlı ve kendilerini bazı hemcinslerinin şişmiş egolarından ayrı tutan, kişisel sorunları kurum ve kuruluşlara mal etmeyen, verdiği sözlerin arkasında duran, net olan, sorgulayan ve gücünü dürüstlüğünden alan ahlaki değerlerinden taviz vermeyen gönüllü, ilkeli kadınlar olan bizler, sanırım bu kişileri rahatsız ettik.
Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisine başkan olduğum günden buyana  kesintisiz mobbing ve duygusal şiddete maruz kadım. Niyetim kimse ile polemiğe girmek değildir. Niyetim demokratik bir seçimle aldığım bu görevi yerine getirmemi engelleyenlere yine aynı antidemokratik uslüp ve yöntemle adeta diktatörce “Ben yaptım oldu, sen artık başkan değilsin.” Tavır ve tarzına karşı durmak ve bu durumu size izah etmektir.” dedi.

AjansCANKA