1

Kuduz Aşılama Programı Uzatıldı

2

“Öğle Molası” Çiftçilerle Buluşuyor

3

“Zor zamanlarda en güçlü savunma aracı dayanışma; tarımda dayanışmanın adı KOOPERATİFÇİLİK”

4

Ege ihracatını tarım sektörü ayakta tuttu

5

İZSİAD Başkanı Küçükkurt, “Tarımda köylüyü ortaya çıkaran kooperatifçilik modelini uygulamayız”

6

TİRE'DE ÇEKİRGE ZARARLISINA KARŞI MÜCADELE ÇALIŞMALARI BAŞLADI

7

“Tarım ve Gıda İşçilerinin Değerine Işık Tutan KoViD-19 Günlerinde Karşıladığımız 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun”

İlginizi Çekebilir


Tarımda Maliyetleri Düşüren Teknolojiler Agroexpo´da

2018 yılında 60 ülkeden 875 katılımcı firmayı 332 bin ziyaretçiyle buluşturan Türkiye´nin en büyük, Avrupa´nın ilk dört büyük tarım fuarı arasında olan ?Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı?, 07 ? 10 Şubat 2019 tarihleri arasında Türk tarımını

2018 yılında 60 ülkeden 875 katılımcı firmayı 332 bin ziyaretçiyle buluşturan Türkiye´nin en büyük, Avrupa´nın ilk dört büyük tarım fuarı arasında olan ?Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı?, 07 ? 10 Şubat 2019 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile Fuar İzmir´de 14. kez buluşturacak. 

Katılımcı firmalar 2019 tarım ve hayvancılık teknolojilerini ilk kez 14. Agroexpo´da görücüye çıkaracak. Türk çiftçisinin heyecan ve merakla beklediği teknolojik yenilikler için katılımcı firmalar hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Fuar bu yıl da yerli ve yabancı sektör devlerinin teknoloji yarışına sahne olacak.

Orion Fuarcılık Genel Müdürü Burak Tan ? Her yıl ilkleri gerçekleştirdiğimiz fuarımızda yüzlerce firma yüzbinlerce metrekarelik alanda son teknolojilerini yine ilk kez 07-10 Şubat tarihlerinde Fuar İzmir´de Türk çiftçisinin hizmetine sunacak? dedi. Tüm katılımcı ve ziyaretçilerin en üst düzeyde yarar sağlayabilmeleri için yoğun ve titiz şekilde çalıştıklarını ifade eden Burak Tan, sözlerine şöyle devam etti. ?Agroexpo, yerli ve yabancı tüm katılımcı firmalarıyla tarım ve hayvancılık sektörü için kaçırılmayacak dev bir lansman sahnesi. Amacımız sahneye sektörün dünyadaki en iyilerini en yenilerini çıkarmak ve Türk çiftçisine tanıtmak. Bunun için özel etkinlerimiz de olacak. İki gün sürecek olan 2019 Traktör Lansmanı ve Tarımda Yenilikçi Makineler Inovasyon sunumları, C holündeki etkinlik alanında tüm ziyaretçilerimize açık olacak. Tarımda verimi arttıran ve maliyetleri düşüren teknolojilerle tanışmak için Agroexpo, çiftçilerimizin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir platform. ?

Avrupa standartlarında düzenlenen ve yine 1000 kişilik oturma kapasitesine sahip aktivite alanında düzenlenecek olan canlı hayvan ırk tanıtımları, seminerler, paneller ve daha birçok Agroexpo etkinlikleri, tüm sektör ilgililerinden tam not almaya devam edecek.

Girişin ücretsiz olduğu 14. Agroexpo Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 07-09 Şubat tarihlerinde saat 10.00 ile 18.00 saatleri arası, 10 Şubat Pazar günü ise saat 10.00 ile 17.00 saatleri arası ziyaretçilerini ağırlayacak.