1

BORNOVALI TİYATROCULARDAN KORONA MESAJI

2

DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ’NÜ EVDEN KUTLADILAR

3

KAZANDIĞIMIZ ZAFERLER Mİ BÜYÜK? ÖDEDİĞİMİZ BEDELLER Mİ?

4

İşitme Engelliler Orkestrası, Bu Kez İstanbul Teknik Üniversitesi´nde Dinleyenleri Büyüledi

5

27. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ´NDE FLEUR BLEUE QUARTET İMZASI

6

6. Balkan Panorama Film Festivali yola çıktı

7

Aykırı duruşuyla tanınan Alman sanatçı Stefan Tümpel Urla´ya geliyor!

İlginizi Çekebilir


TÜRK DJ UKRAYNA MÜZİK LİSTELERİNDE!

Son dönemlerde Cansever ile çıkaracağı pop şarkısıyla adından söz ettiren Mahmut Görgen, yaptığı müzik projeleriyle Ukrayna listelerinde popüler hale gelen BEKULAH ile beraber bir single hazırladı. Genç yaştaki başarılı ikilinin yaptığı ´´Fall´´ adlı çal

Son dönemlerde Cansever ile çıkaracağı pop şarkısıyla adından söz ettiren Mahmut Görgen, yaptığı müzik projeleriyle Ukrayna listelerinde popüler hale gelen BEKULAH ile beraber bir single hazırladı. Genç yaştaki başarılı ikilinin yaptığı  ´´Fall´´ adlı çalışma, Görgen Prodüksiyon etiketiyle tüm dijital platformlarda müzik severlerin beğenisine sunuldu.

Arabeskin güçlü sesi Cansever ile Mayıs ayında çıkartacağı single çalışmasından önce böyle farklı bir projeye imza atan Mahmut Görgen, ´´uzun yıllardır müzik piyasasında pek çok konser ve organizasyonda sahne aldım,  Mayıs ayı gibi Cansever ile bir single çıkaracağız ama onun öncesinde BEKULAH ile böyle bir proje yapmaya karar verdik. Bu şarkıyla yurt dışı müzik listelerinde de yer almayı hedefliyoruz. Umuyorum ki dinleyen herkes çok beğenir´´ ifadelerine yer verdi.. Ukrayna müzik listeleri ve youtube sayfalarında pek çok başarıya imza atan BEKULAH ise ´´Mahmut ile ortak bir proje yaptık ve proje aşamasında oldukça eğlendik, müzikseverlerin de bu şarkıyı beğenerek destekleyeceğini umuyoruz´´ şeklinde konuştu.