1

LADES İDDİASI SAYESİNDE HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

2

GENÇ DJ MAHMUT GÖRGEN ARADIĞI SESİ BULDU

3

Güzellik Fuarının Sunucusu Burçin Parasayar´dı

4

Ayça ve Cem bu kez "Ya Da Öldür" diyecek.

5

ELİF EROL´dan Eski Eltisi GÜLBEN ERGEN´e BOMBA GİBİ CEVAP ?KİM O??

6

AŞK DOLU SEVGİLİLER GÜNÜ AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ´NDE KUTLANDI!

7

MÜSLÜM GÜRSES iLE DÜET YAPAN YAĞMUR ACAR´DAN ?ÇAL BE KEMANCI?

İlginizi Çekebilir


Venezuelalı Top Modeller artık Türk Podyumlarında

Venezuela´nın içinde bulunduğunu Maddi Kriz Ülkenin önde gelen Mankenlerin ide vurdu. Venezuela´nın Ekonomik krizin kasıp kavurduğu, eylemlerin ülkeyi yaktığı Venezuelanın´da iş bulamayan top modeller, birer birer Türkiye´de Tarkan Acar ile anlaşmaya başl

Venezuela´nın içinde bulunduğunu Maddi Kriz Ülkenin önde gelen Mankenlerin ide vurdu. Venezuela´nın Ekonomik krizin kasıp kavurduğu, eylemlerin ülkeyi yaktığı Venezuelanın´da iş bulamayan top modeller, birer birer Türkiye´de Tarkan Acar ile anlaşmaya başladı.

Ülkelerinde tanıtım ve defile ücretlerinde yüzde 50 indirim yapmalarına rağmen iş bulamayınca,
Türk Podyumlarını tercih etmeye başladı.

Tarkan Acar ile ilk olarak 22 Manken Sözleşme imzaladı, Kendilerini Türkiye´de Yabancı Bir Ülkede değil de kendi Vatanlarında gibi hisseden güzel Mankenler Türkiye´de İş alabilme amaçlı Venezuela´nın da aldıkları bütçenin yarısın altına indiklerini açıkladılar

 

Venezuela´nın en Güzel Mankenleri Tarkan Acar´a Emanet

Tarkan Acar: Venezuela Güzellik Yarışması Türkiye´de Yapılacak                                                                                                    Tarkan Acar; "Projede Venezuela ´nın mankenlerin Ülke krizi darbe almadan atlatması amaçlı kültürel bir Güzellik Yarışması hazırlıyoruz" Venezuela ´da Krizin devam etmesi durumunda bu Organizasyonu Venezuela Mankenlerin Katılımıyla Türkiye´de gerçekleştireceğiz diye konuştu.

İstanbul´da artık İkamet eden Venezuela´lı Mankenler ?Türkiye´de iş bulma şansım daha yüksek. Venezuela´da´da kriz nedeniyle Tasarımcılar defilelerini azalttı. Oynayabileceğimiz reklam filmleri de çok sınırlı. Türkiye benim için iyi bir çözüm Ülkesi? dediler.

 

Türk Modacıların Tercihi artık Venezuelalı güzel Mankenler´

İtalya´dan teklif aldıklarını ancak reddettiklerini söyleyen Venezuelalı Mankenler ?Sürekli İstanbul´dayız artık. Türkçe de öğreniyoruz. Manken ajansları Ukraynalı, Rus veya Fransız Manken tercih ettiklerini belirtiyorlar. umuyoruz ki önümüzdeki dönemde Venezuela Mankenlerde İstanbul´daki Moda etkinliklerinde yer alabilirler ? diye konuştu.

 

Türk Erkekleri Cezbedici
Venezuela´nın Tescilli bir MankenShannon De Lima Muniz Star televizyonuna açıklamasında, Türk erkekleri için de, ?Venezuelalı erkeklerden daha yakışıklı değiller. Buna karşı Türk erkekleri kadını daha fazla cezbediyor? dedi.Türkiye´ye Tarkan Acar daveti ile geldik ve kendisi Menajerimiz olarak çok başarılı ve bize her konuda destekliyor.bizde ona çok güveniyoruz.
Türk Mankenleri çok Güzel ,Uluslar arası Yarışmalarda daha başarılı olabilirler diye ekledi.
 
Türkler Dostça yaklaşıyor
Bir başka Venezuelalı manken olan 23 yaşındaki Steffani´de iki yıldır İstanbul´da podyumlara çıkıyor. ?Moda artık Venezuela için lüks? diyen güzel manken, Venezuela´da bir iş yaptıklarında ödeme için altı ay beklediklerini, Türkiye´de ise podyumdan indiğinde parasını aldığını söyledi. Steffanie, ?Katalog çekimi için Türkiye´de 800-1200 dolar ödüyor. Ülkemde bu miktar imkânsız. Türkler de çok dostane davranıyor? dedi.