Anahtar Kelimeler: YAŞLILAR “İLGİM” GÜVENDE
1

BAKAN KOCA, KORONAVİRÜSE İLİŞKİN SON DURUMU AÇIKLADI

2

BAKAN KOCA, KORONAVİRÜSE İLİŞKİN SON DURUMU AÇIKLADI

3

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 81 İl Sağlık Müdürüyle Telekonferansla Görüştü

4

EGE ÜNİVERSİTESİ, COVID-19’A KARŞI DNA AŞISI GELİŞTİRİLMESİNE ÖNCÜLÜK EDİYOR

5

KARŞIYAKA HALK EĞİTİM MERKEZİ GÜNDE 1500 MASKE ÜRETİYOR

6

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN EGE’YE KOVİD- 19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA 1000 TANI KİTİ

7

KULLANILMIŞ MASKE VE ELDİVENLER TIBBİ ATIK OLARAK TOPLANACAK

İlginizi Çekebilir


YAŞLILAR “İLGİM”DE GÜVENDE

Tıbbi desteğe ihtiyacı olan yaşlılara ve hastalara özel bakım merkezinde tek amaç sağlıklı yaşam sunmak

Tıbbi desteğe ihtiyacı olan yaşlılara ve hastalara özel bakım merkezinde tek amaç sağlıklı yaşam sunmak

Butik hastane hizmeti ve uzman kadrosuyla hizmet veren Özel İLGİM Yaşlı Bakım Merkezi ile yaşlılar artık emin ellerde. Merkezde mevcut rahatsızlıkları sebebi ile tam olarak iyileşemeyen ve tıbbi desteğe ihtiyacı olan hastalara palyatif bakım hizmeti ile hem şifa hem bakım sağlanıyor.

Bünyesinde uzman doktor, hemşire, fizyoterapist, psikolog, diyetisyen bulunan  Özel İLGİM Yaşlı Bakım Merkezi, sosyal hizmet uzmanı kadroları ile geriatri, demans, alzheimer, parkinson, terminal dönem kanser, felçli ve nekahat döneminde bulunan trakeostomili, kolostimili ve pegli hastalara ev sahipliği yapıyor.

Özel İLGİM Yaşlı Bakım Merkezi, palyatif bakım bölümünde bulunan hepa filtreli hijyenik klima sistemiyle de enfeksiyon riskini minimuma indirgiyor. Her oda da hastane tipi motorlu ve havalı yataklar, sedye asansörü, merkezi klima sistemi, yatak başı çağrı butonları, gibi modern tıbbi donanıma sahip bulunuyor. Tecrübeli kadrosu ile hastane yoğun bakım servisinden taburcu sonrası hastalara da hizmet verilen merkezde, günlük rutin doktor viziti (güncel order hizmeti), vital bulguların takibi (ateş - nabız tansiyon solunum satürasyon), örnek alma, serum takma, enjeksiyon, yara bakımı ve pansumanı, lavman, mesane irrigasyonu, damar yolu açma, aspirasyon EKG çekimi, monitörlü hasta takibi ve laboratuvar hizmetleri son derece titizlikle veriliyor.

Geniş hizmet yelpazesi ve donanımı ile VIP hizmet sunan, Özel İLGİM Yaşlı Bakım Merkezi Kurumsal İletişim Sorumlusu Ayşe Dursun, kurumda kalan tüm bakıma muhtaç hasta ve yaşlılara tıbbi ve medikal hizmetlerin yanı sıra, banyo, tuvalet tırnak ve saç bakımı gibi kişisel hijyenleri için gerekli tüm hizmeti özenle verdiklerini, sağlık için her türlü özverili çalışmanın yapıldığını söyledi.